X1S TITANFALL 2

Kód: 835451
Neohodnotené
€5,99
Skladom

Keď už sa zdá, že bitka je prehratá, objavíte sa na scéne s vašim titánom a razantne zmeníte priebeh boja. Futuristické online súboje vás úplne pohltia!

Detailné informácie

Podrobný popis

Po dvoch rokoch prichádza pokračovanie futuristickej first-person strieľačky plnej obrovských robotov, ktoré stojí za to! Pôvodne rýdzo multiplayerová hra ponúkne aj krátku kampaň pre jedného hráča. V nej sa naučíte predovšetkým ovládať obrovského robotického titána, ktorý vám, či už chcete alebo nie, prirastie k srdcu. Režim hry online vám ponúkne množstvo prepracovaných máp a herných módov, ktoré môžete priebežne podľa potreby kombinovať. Samozrejmosťou sú body a rôzne vylepšenia, ktoré môžete počas hry získať. Ak ich však nedokážete vhodne skombinovať, bez problémov vás porazia aj hráči nižších úrovní.

Krátky, ale chytľavý príbeh

Ako vojak Cooper sa už dlhšiu dobu cvičíte na pilota obrovského robotického titána a každú chvíľu očakávate od vášho kapitána povýšenie. V jednej z bitiek je však kapitán smrteľne ranený a prepojí vás so svojim titánom priamo na bojovom poli. Postupne sa učíte jednotlivé techniky a funkcionality robota priamo v boji. I keď kampaň dokončíte zhruba za 4 hodiny, svojho titána BT 7274 si určite zamilujete.
 
 
 

Skvelá online strieľačka

Pri hraní online si môžete vybrať z množstva máp a herných módov. Okrem klasických režimov, ako deathmatch alebo vybíjaná, kde vyhrá ten, kto prežije, v hre nájdete doposiaľ menej známe módy. Jedným z nich je napríklad Bounty Hunt, kde proti sebe stoja dva tímy a vašou úlohou je získať čo najviac peňazí likvidáciou súpera alebo robotov a následne ich odoslať svojmu tímu. Ak vás však pred odoslaním niektorí z nepriateľov zastrelí, o všetky peniaze prídete a získa ich váš premožiteľ. Ak váhate a nie ste si istí ani režimom, ani mapou, môžete využiť tzv. „mixtape“ a mapy aj režimy sa vám budú náhodne meniť. Žiadna hra nebude rovnaká.
 

Vlastný robotický titán

Je pochopiteľné, že každý uprednostňuje odlišné hracie techniky. Preto máte v hre na výber z niekoľkých robotických titánov, ktorí majú špecializáciu buď na diaľku alebo na blízko. Je možné, a dokonca aj odporúčané, ich pravidelne striedať a vďaka získavaným bodom ich aj postupne vylepšovať. Vždy si však dobre premyslite aké vylepšenie si vyberiete, pretože niektoré prvky môžu byť pre vás skôr na ťarchu ako prospešné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: