FIFA 19 Xbox One

Kód: 835972
Akcia
Neohodnotené
€69 –57 %
FIFA 19 Xbox One
€69 –57 % €29
Skladom
Hra je nová, neotvorená, v pôvodnom obale a v pôvodnej fólii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Staňte sa hviezdou najprestížnejšej futbalovej súťaže UEFA Champions League. FIFA 19 ponúka inovatívne herné režimy, zdokonalené funkcie a mimoriadne autentické animácie.Vychutnajte si autentickú futbalovú atmosféru a predveďte svoje majstrovské schopnosti v novom ročníku série FIFA 19. Prestížna UEFA Champions League vás prenesie priamo na ihrisko a sprostredkuje ten najlepší zážitok. Spomedzi herných režimov si vždy vyberiete, čo práve chcete hrať. Nové vylepšenia umocnia váš zážitok z hry. FIFA 19 prináša nový systém spracovania lopty, budovanie vášho vlastného tímu, nastavenie taktického postupu a mnoho ďalšieho. Prepracovaná animácia je zárukou mimoriadnej autenticity, ktorej kraľujú verné pohyby a presné charakteristiky hráčov.

Liga majstrov, ktorá čaká iba na vás

Tento ročník FIFA 19 prichádza s celkom novými hernými režimami. Zahrajte si samostatný režim UEFA Champions League od základných skupín až po finále. Vyskúšajte si režimy Výkop či Kariéra, alebo vytvorte svoje vysnívané futbalové mužstvo. Všetkým vás bude sprevádzať nová komentátorská dvojica Derek Rae a Lee Dixon.
 

Taktizujte ako majstri

FIFA 19 ponúka dôkladne prepracovaný systém, na základe ktorého si môžete zvoliť taktické postupy alebo vlastné predzápasové schémy. Každú hru tak ľahko prispôsobíte svojim predstavám a myšlienkam.
 

Nový systém spracovania lopty

Ďalším vylepšením je nový systém spracovania lopty. Vďaka jej ľahšiemu a plynulejšiemu vedeniu do hry vnesiete viac osobitého štýlu. Objavíte nové spôsoby, ako loptu spracovať (napr. skryto, volej s nadhodením) alebo špecifické animácie vyplývajúce z vašich schopností.
 

Autentické pohyby a animácie

Revolučný systém animácií sa postará o ešte autentickejší zážitok. Každý pohyb je maximálne realistický, hráči sa správajú a pohybujú rovnako, ako v skutočnom futbalovom zápase. Ich charakteristické črty rozoznáte na prvý pohľad.
 

Hviezdna cesta na futbalové javisko

K hre patrí aj tretia časť príbehu ikonickej futbalovej hviezdy Alexa Huntera, ktorej dramatické vyvrcholenie si vďaka FIFA 19 vychutnáte do posledného detailu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry pre Xbox One
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: