PC BABY FELIX SHUFFLE PUCK + GHOSTBUSTERS + MERLIN'S MAGIC BREAKOUT

Kód: 833418
Neohodnotené
€26 –50 %
pc baby felix shuffle puck ghostbusters merlins magic breakout c95882b83cd86df1
€26 –50 % €13
Skladom

V hre sa vrátite o sedemnásť rokov späť do úlohy nováčika v tíme Krotiteľov duchov, ktorý sa pôvodne ani členom skupiny stať nemal a budúci bratia v zbrani si na ňom chceli len otestovať nové technológie. Lenže to by do New Yorku nesmela prísť ďalšie invázie duchov, ktoré tr...

Detailné informácie

Podrobný popis

V hre sa vrátite o sedemnásť rokov späť do úlohy nováčika v tíme Krotiteľov duchov, ktorý sa pôvodne ani členom skupiny stať nemal a budúci bratia v zbrani si na ňom chceli len otestovať nové technológie. Lenže to by do New Yorku nesmela prísť ďalšie invázie duchov, ktoré treba pochytať a uväzniť, či v horšom prípade úplne zničiť.

Napriek prvému zdanie však Ghostbusters nie sú len o akciu. Každému stretu predchádza hľadanie a stupňujúca sa atmosféra. Egon vám naviac zakaždým niečím vylepší zbraň, takže okrem striedania troch druhov lúčov (protónové, elektrónové a slizké) si raz zastrieľate z pištole, inokedy z brokovnice. Tá príde vhod práve proti nepriateľom, ktorí si, napríklad ako duchovia z knižnice, urobia štít z okolitých predmetov.Baby Felix's Shuffle Puck vysvetľuje čas, keď dieťa Felix dostal svoju magickú tašku späť od profesora tým, že opakovane porazil nesúvisiacich súperov vo vzdušnom hokeji.

Dodatočné parametre

Kategória: PC Hry
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: