WARHAMMER 40000 SPACE MARINE Xbox 360

Kód: 832273
Neohodnotené
€45 –49 %
X3S WARHAMMER 40000 SPACE MARINE
€45 –49 % €23
Skladom

Warhammer 40.000: Space Marine je hrou patriaci do obrovského univerza, z ktorého čerpajú vývojári, tvorcovia aj spisovatelia už celú riadku rokov. A v tej našej hernej sfére...

Detailné informácie

Podrobný popis

Warhammer 40.000: Space Marine je hrou patriaci do obrovského univerza, z ktorého čerpajú vývojári, tvorcovia aj spisovatelia už celú riadku rokov. A v tej našej hernej sfére sme sa po sérii úspešných stratégiu dočkali konečne aj nefalšované akcie z pohľadu tretej osoby, za ktorou stojí kanadský vývojársky tím Relic Entertainment, ktorý vo tvorbe hier z tohto sveta nie je žiadnym nováčikom.

Podľa Warhammeru 40,000 je budúcnosť temná. Vo vesmíre žijú milióny bytostí a veľa rôznych rás. Ich alfou i omegou je však vojna. Príbeh hry s podtitulom Space Marine sa odohráva na strojárske planéte Impéria, na ktoré sa vyrábajú napríklad Titani - najničivejšie pozemné jednotky ľudstva. Ľudia sú vo vojne s orkov a mobilizácia obrovskej armády čítajúce tisíce plavidiel a milióny vojakov je časovo nákladná. Všetko sa musí pripraviť a naplánovať. Jediní, kto momentálne môžu orkom zabrániť v snahe ochromiť ľudskú výrobné mašinériu sú Space Marines. Vojaci kovaní z ocele. Mariňáci vedenie Titom, hlavným hrdinom hry. Tento mariňák, lojálne slúžiace nemŕtvemu Cisárovi, rozhodne svojho odvekého nepriateľa šetriť nebude.

Mariňáci z jednotky Angels od Death sa budú s útočníkmi vysporiadavať už pri prílete. Orkovia patrí k najlepším rasám, takže nečakajte nič ľahké. Začne krvavá cesta, kedy sa budeme presekávať cez hordy orkov, prebojovávať nástrahami vojny, sekať končatiny, masakrovať nepriateľov. Ľudstvo potrebuje vašu pomoc, ak ste tí správni Space Marines.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: