X3S SILENT HILL HD COLLECTION SH2+SH3

Kód: 832400
Neohodnotené
€25
Skladom

Silent Hill HD Collection Silent Hill Re-Mastered Collection kombinuje 2 klasické zimomriavkové hry Silent Hill a prináša ich poprvýkrát na súčasne konzoly. Obsahuje hry... 

Detailné informácie

Podrobný popis

Silent Hill Re-Mastered Collection kombinuje 2 klasické zimomriavkové hry Silent Hill a prináša ich poprvýkrát na súčasne konzoly. Obsahuje hry Silent Hill 2 a Silent Hill 3 s novinkou, ktorou je určite HD grafika, aby si tak noví aj starí hráči mohli vychutnať tento napínavý thriller.  

Silent Hill 2Aby odhalil pravdu o svojej zosnulej manželke Mary, sa James vracia do Silent Hill. Miesto, ktoré je omnoho živšie, ako kedy kto čakal. Ako James preniká hlbšie do mesta, objavuje stále odpornejšie kreatúry, s ktorými musíte bojovať. Boj s monštrami je ale len časť úloh, ktoré ho čakajú - v jeho ceste ho brzdí aj séria hádaniek. Silent Hill 2 obsahuje nastaviteľnú náročnosť a hráč si môže nastaviť náročnosť bojov i hádaniek. Herný scenár a koniec zostávajú nezmenené bez ohľadu na náročnosť.Silent Hill 3Silent Hill 3 opč prináša hrôzostrašnú atmosféru psychologického hororu a fantastickú hrateľnosť, pri ktorej ažmrazí. Hráč sa vžíva do úlohy krehkého mladého dievčaťa, ktoré odhaľuje spojitosť svojich strašných snov a vnútorných strachov s tajomným mestom Silent Hill a musí bojovať o vlastný život. Hra ohromí detailným grafickým spracovaním, kvalitným príbehom a ešte desivejšími príšerami. Sillent Hill 3 má ambície stať sa jednou z najlepších hororových adventúr všetkých dôb.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: