METAL GEAR SOLID HD COLLECTION Xbox 360

Kód: 832270
Neohodnotené
€59 –44 %
X3S METAL GEAR SOLID HD COLLECTION
€59 –44 % €33
Skladom

Metal Gear Solid HD Collection Balenie obsahuje hry Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3: Snake Eater a Metal Gear Solid: Peace Walker remasterované v HD...

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Balenie obsahuje hry Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3: Snake Eater a Metal Gear Solid: Peace Walker remasterované v HD kvalite pre XBOX 360.
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
  • Snake sa vracia vo veľmi očakávanom akčnom titule Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty pre platformu Sony PlayStation 2. Zhostite sa úlohy jedného muža, rozhodnutého zastaviť padnutie smrtiacich high-tech zbraní do rúk elitnej odbojovej skupiny Dead Cell. Využite svoje schopnosti v oblasti stealth, zbraní a boja proti terorizmu a porazte konkurenčné sily a obrovskú vojnovú mašinériu, Metal Gear Ray.

Vylepšená grafika novej generácie,

Akčná hrateľnosť

Presvedčivý príbeh

Bezkonkurenčný, špičkový vizuál

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

V boji o dosiahnutie svetového mieru a svetovej dominancie, súperiace vlády tajne vývíjajú zbranové technológie, ktoré by mohli ohroziť ďalšiu existenciu života. Predurčený byť prvým, nasleduje závod, stať sa jediným národom. Elitný taktický vojak je povolaný preniknúť hlboko do srdca nepriateľského územia a získať informácie o "Metal Gear," prototype zbrane s jadrovými schopnosťami. To je Vaša úloha a musíte sa infiltrovať sám.

Interaktívne prostredia, kde sa do pasce chytajú nepriatelia a korisť

Spoľahnite sa na maskovanie, boj, lov a inštinkty na prežitie

Dej sa odohráva v 60. rokoch kedy politikovia a vojna utvárajú reálneho svetovú históriu

Senzačný soundtrack skomponovaný Harrym Gregson-Williamsom.

  • Metal Gear Solid: Peace Walker
  • ďalší diel vojenskej špionážnej série Metal Gear Solid pre PSP. Príbeh hry začína tam, kde Metal Gear Solid 3: Snake Eater skončil. Zavítate do roku 1974 a tešiť sa môžete na originálny dizajn hry, príbeh a všetky ďalšie aspekty, vďaka ktorým si Metal Gear Solid vyslúžil toľko úspechu.

 

Za týmto dielom opäť stojí Hideo Kojima, a aj keď sa v základe jedná o pôvodnú hrateľnosť, má Kojima v rukáve niekoľko es, z ktorých to úplne najväčšie je kooperatívny režim až pre 4 hráčov, kde na bojisku pracujete ako tím.  

Dodatočné parametre

Kategória: Hry Pre Xbox 360
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: