HALO 3 ODST Xbox 360

Kód: 830017
Neohodnotené
€30 –50 %
X3S HALO 3 ODST
€30 –50 % €15
Skladom

Halo 3: ODST vyvinutý exkluzívne pre Xbox 360 známym štúdiom Bungie predstavuje novú hru zo série Halo, ktorá vám umožňuje prežiť udalosti vedúce k impozantnému príbehu...

Detailné informácie

Podrobný popis

Halo 3: ODST vyvinutý exkluzívne pre Xbox 360 známym štúdiom Bungie predstavuje novú hru zo série Halo, ktorá vám umožňuje prežiť udalosti vedúce k impozantnému príbehu hry Halo 3 z pohľadu vojaka jednotiek ODST (orbitálne výsadkové prepadové oddiely), ktoré hľadajú stopy po ďalších roztrúsených oddieloch a dôvody invazie Covenantov do mesta New Mombasa. Toto vydanie vnáša nový rozmer do stávajúceho vesmíru, ktorý hráči po celom svete poznajú a oceňujú už takmer osem rokov. Hra Halo 3: ODST takisto prináša režim Firefight – nový kooperatívny režim pre viac hráčov, v ktorom sa môžu až štyria hráči vžiť do úlohy jednotiek ODST a spoločne bojovať proti silnejším a silnejším vlnám nepriateľov. Takisto obsahuje tri nové exkluzívne mapy pre viac hráčov a druhý samostatný disk so všetkými pôvodnými mapami z hry Halo 3 a naviac balíčky máp Legendary, Heroic a Mythic, celkom teda 24 máp.

Hra ponúka:

  • Úpne nový obsah kampane. V kampani v hre Halo 3: ODST odhalíte tajomné udalosti, ktoré viedli k návratu Master Chiefa do mesta New Mombasa v hre Halo 3. Prehliadnite si osud Zeme z úplne novej perspektívy špeciálnych jednotiek ODST (orbitálne výsadkové prepadové oddiely) a získáte nový pohľad a nové herné prvky týkajúce sa udalostí, ktoré sú rozvinuté v záverečnom dieli trilógie. Táto nová kapitola si zachováva kvalitu svojich predchodcov zo série Halo a prináša fanúšikom novú taktiku, nástroje a zbrane k porazeniu Covenantu.
  • Nový hrdina: Pripravte sa k zoskoku. Jednotky ODST alebo orbitálne výsadkové prepadové oddiely sú tvrdo vycvičené špeciálne sily. Vojaci ODST, známi pre svoju odvahu, udatnosť a ochotu vrhať sa do misií, ktorým sa obyčajní vojaci vyhýbajú, sa ako prvé jednotky hrdo vydávajú do kritických situácií, často v jednomiestnych kapsliach, ktoré sa v obrovských rýchlostiach rútia do atmosféry planét.
  • Vylepšená hra pre viac hráčov. Žiadna hra Halo by nebola kompletná, keby neobsahovala revolučnú hru pre viac hráčov. Hra Halo 3: ODST predstavuje úplne nový spôsob hrania Halo – kooperatívnej režim hry pre viac hráčov Firefight umožňuje, aby sa až štyria hráči vrhli priamo do boja. Ako členovia jednotiek ODST budete spoločne čeliť silnejším a silnejším vlnám nepriateľov a budete sa snažiť získať čo najvyššie skóre, zatiaľčo budú priebežne aktivované rôzne trofeje lebiek z hry Halo 3.
  • Zážitok z hry je intenzívny a neustále sa vyvíja. Hra Halo 3: ODST naviac obsahuje na druhom samostatnom disku tri nové exkluzívne mapy pre viac hráčov. Druhý disk takisto obsahuje všetky pôvodné mapy z hry Halo 3 a naviac balíčky máp Legendary, Heroic a Mythic, celkom teda 24 máp.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: