X1S SUNSET OVERDRIVE

Kód: 835290
Neohodnotené
€5,99
Skladom

Priemyselná katastrofa premenila obyvateľov mesta na toxických super-mutantov. Mnoho ľudí to vníma ako koniec sveta. A to je fakt na vrece. Vy ale máte iný názor. Váš šéf? Je..

Detailné informácie

Podrobný popis

Priemyselná katastrofa premenila obyvateľov mesta na toxických super-mutantov. Mnoho ľudí to vníma ako koniec sveta. A to je fakt na vrece. Vy ale máte iný názor. Váš šéf? Je po ňom. Vaša nudná práca? Je preč. Ako vyzerá koniec sveta? Je to čisté plátno a vy máte v ruke nabitý štetec. Otvorený svet bez pravidiel Môžete skákať z budov, schádzať po zábradliach a drôtoch vysokého napätia a ničiť svojich nepriateľov zo všetkých strán. 

Pozbierajte a vylepšíte arzenál bláznivo presílených zbraní, pomocou ktorých môžete nepriateľov škvariť, páliť, krájať, drviť a trhať na malé kúsky. Masaker s priateľmi Plynule môžete prechádzať z kampane do kooperatívneho režimu Chaos Squad pre 8 hráčov. Môžete sa rozhodovať, ktoré misie sa v meste pokúsite splniť, zažijete impozantné bitky proti početným nepriateľom a získate úžasné odmeny v hre. 

V meste Sunset City sa stretnete s eklektickými frakciami, z ktorých každá má svoj štýl a príbeh. Napríklad s Troop Bushido - skupinou dobrodruhov, ktorí sa riadia pravidlami dávnych samurajov. Alebo so skupinou Fargarths - Larpery, pre ktoré sa ich fantázia stala realitou. Stretnete sa samozrejme aj s mnohými ďalšími neobvyklými postavami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: