SPYRO: REIGNITED TRILOGY Xbox One

Kód: 835881
Akcia
Neohodnotené
€69 –72 % €18,80
Skladom
Hra je nová, neotvorená, v pôvodnom obale a v pôvodnej fólii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vylepšená verzia veľmi obľúbenej videohry z konca 90. rokov. Autori sa snažili zachovať čo najviac autentický vzhľad všetkých úrovní, ktoré si teraz zahráte v 4K rozlíšení.

>Ako je pri väčšine remasterov zvykom, zábavný a chytľavý príbeh ostal totožný, ale grafický engine bol kompletne upravený a celú hru si tak teraz môžete prejsť v detailnom 4K rozlíšení. Vývojári upravili aj ovládanie a vytvorili množstvo prepracovaných cut-scén a vylepšených herných postáv. Vylepšený bol aj herný soundtrack, čo je nepochybne dôležitý prvok, sprevádzajúci hráča počas celej hry.

Spyro the Dragon

Prvý diel hernej série, v ktorom sa prvýkrát stretnete s hlavným hrdinom, dráčikom Spyrom. Ten sa spoločne so svojim kamarátom Sparxom vydáva zachrániť ostatných drakov, ktorých zaklial zlý Gnasty Gnorca.
 
 
 

Spyro 2: Ripto´s rage

V pokračovaní sa dráčik Spyro so svojim kamarátom Sparxom rozhodnú navštíviť nové slnečné miesta, aby si na chvíľu oddýchli od daždivého počasia a všadeprítomného blata. Prechádzajú portálom do ríše Alavar, ale namiesto relaxovania na plážach sa musia postaviť Riptovi a jeho kumpánom. Spyro musí zachrániť celú ríšu pred skazou.
 

Spyro: Years of the dragon

Posledný diel sa začína v krajine drakov na oslavách Roka draka. Počas bujarých osláv sa do krajiny drakov nosí dračie vajce. Oslavu však naruší zajačica Bianca a jej armáda nosorožcov, ktorí drakom v čase poobedňajšieho spánku všetky vajcia ukradnú. Spyro sú so svojim kamarátom Sparxom vyslaní dopadnúť zlodeja a vrátiť stratené vajcia.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Hry pre Xbox One
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: