X1S RAYMAN LEGENDS

Kód: 833812
Neohodnotené
€15,99
Skladom

Rayman, skákacie Multiplatformová hra, ocenená mnohými cenami za grafiku i hudbu, príchádza konečne na Xbox ONE, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids prináša novú zábavnú...

Detailné informácie

Podrobný popis

Rayman, skákacie Multiplatformová hra, ocenená mnohými cenami za grafiku i hudbu, príchádza konečne na Xbox ONE, Beyond Good & Evil a Raving Rabbids prináša novú zábavnú plošinovku. Rayman Legends využíva všetok potenciál. Keď Rayman, Globoxom, a Teensies prechádzajú začarovaným lesom, objaví tajuplný stan spolu s očarujúcimi kresbami. Pri bližšom prieskume si všimnú, že každý obraz zobrazuje nejaký príbeh z mystického sveta. Keď sa sústredí viac na obraz na ktorom je zobrazená stredoveká krajina, sú náhle vcucnuti do obrazu a ocitajú sa na začiatku nového dobrodružstva. Musí bežať, skákať a bojovať aby sa dostali cez každý tajuplný svet a objavili tajomstvo kresieb.

Čo nás čaká?

  • Hra až piatich hráčov naraz.
  • 3D boss súboje - Bossovia majú veľkú výhodu proti Raymanových skupine hrdinov - ďalší rozmer. Draci a iné epické netvory môžu útočiť zo všetkých uhlov, takže budete musieť byť veľmi šikovní, aby ste ich porazili!
  • Nové výzvy - Spojenie s priateľmi pri priechode rôznymi úlohami otestuje vaše schopnosti. Pozrite sa ako si vediete v medzinárodnom rebríčku.
  • Rayman Rocks !: Skoč do rytmu bubna, Udri do basové struny, načasovanie a rytmus sú kľúčové vlastnosti na zvládnutie týchto máp. Zvládneš to?
  • Pokročilý UbiArt Engine - UbiArt Engine rozšírila svoje schopnosti a zapojila nové 3D herné prvky, nové osvetlenie, desing a renderovací systém, ktorý posunul grafiku Raymana na ďalšiu priečku.
  • Tím ocenených grafikov je späť - legendárny tím umelcov, dizajnérov a skladateľov opäť spolupracujú, aby vytvorili nový svet, nové postavy nový soundtrack

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: