Tom Clancy's RAINBOW SIX: SIEGE ADVANCED EDITION Xbox One

Kód: 835835
Akcia
Neohodnotené
€69 –28 % €49
Skladom
Hra je nová, neotvorená, v pôvodnom obale a v pôvodnej fólii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Advanced Edition je je online videohra taktickej strieľačky vyvinutá spoločnosťou Ubisoft Montreal a publikovaná spoločnosťou Ubisoft. Hra kladie veľký dôraz na ničenie okolitého prostredia a spoluprácu medzi hráčmi.

Každý hráč prevezme kontrolu nad útočníkom alebo obrancom v rôznych herných režimoch, ako je záchrana rukojemníka, zneškodnenie bomby a prevzatie kontroly nad objektom v miestnosti. Titul nemá žiadnu kampaň, ale obsahuje sériu krátkych offline misií s názvom „situácie“, ktoré je možné hrať sólo.

Tieto misie majú voľný príbeh zameraný na regrútov, ktorí prechádzajú výcvikom, aby sa pripravili na budúce stretnutia s „Bielymi maskami“, teroristickou skupinou, ktorá ohrozuje bezpečnosť sveta.

Siege je vstupom do série Rainbow Six a nástupcom hry Tom Clancy's Rainbow 6: Patriots, taktickej strieľačky, ktorá sa viac zameriavala na rozprávanie. Po tom, čo bol Patriots nakoniec zrušený kvôli jeho technickým nedostatkom, sa spoločnosť Ubisoft rozhodla reštartovať franšízu.

Tím vyhodnotil jadro franšízy Rainbow Six a veril, že tejto hre najviac vyhovuje to, že sa hráči môžu vydávať za najlepších protiteroristických agentov na celom svete.

Hrateľnosť

Tom Clancy's Rainbow Six Siege je strieľačka z pohľadu prvej osoby, v ktorej hráči využívajú veľa rôznych operátorov z tímu Rainbow. Rôzni operátori majú rôzne národnosti, zbrane a gadgety. Hra má asymetrickú štruktúru, vďaka ktorej tímy nie sú vždy vyvážené pri výbere schopností.

Základnými jednotkami boja proti terorizmu (Counter-Terrorism Units - CTU) sú americký záchranný tím rukojemníkov (v hre označovaný ako FBI SWAT), britský SAS, nemecký GSG-9, ruský Spetsnaz a francúzsky GIGN, každý z nich má štyroch operátorov na jednotku, rozdelených medzi útočníkov a obrancov.

Hráči majú tiež prístup k operátorovi „náborov“, ktorý si môže vybrať z flexibilnejšieho sortimentu vybavenia na úkor jedinečného gadgetu alebo možnosti prispôsobiť si zbraň.

Hráči si môžu vybrať ktoréhokoľvek operátora z ktorejkoľvek jednotky, ktorá sa bráni alebo útočí pred začiatkom kola. Po začatí kola už alen unemôžu meniť svoje voľby.

Herný obchod umožňuje hráčom nakupovať operátorov alebo rôzne pomôcky pomocou hernej meny „Renown“, ktorá sa získava na konci zápasov z akcií vykonaných v hre.

Hráči môžu tiež splniť herné „výzvy“, aby získali malú reputáciu.

Mapy v hre sú navrhnuté tak, aby vás nútili na boj z blízka.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Advanced Edition obsahuje:

Hru Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
Prístup k celému obsahu Six Siege
600 bonusových Rainbow Six kreditov
10 Outbrek Collection balení

Dodatočné parametre

Kategória: Hry pre Xbox One
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: