NHL 19 Xbox One

Kód: 835945
Akcia
Neohodnotené
€69 –92 %
NHL 19 Xbox One
€69 –92 % €4,90
Skladom
Hra je nová, neotvorená, v pôvodnom obale a v pôvodnej fólii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrajte za tie najlepšie kluby, zlepšujte sa v tréningovom centre, vytvorte si vlastný tým a predovšetkým si naplno užite každú odohranú minútu na ľadovej ploche.

Jeden z najznámejších športových simulátorov NHL 19, ktorý nie je treba predstavovať. Pre skutočného milovníka hokeja je takmer povinnosťou mať doma každý rok ten najnovší diel. Ako vždy sa môžete tešiť na nové zostavy, upravené hodnotenie hráčov a realistickejšie ovládanie. Toto pokračovanie však prináša ešte oveľa viac.
Dlho očakávanou novinou je hra pod šírim nebom. To je teraz možné vo World Of CHEL, kde sa postupne môžete stretávať s ostatnými hráčmi v rámci EA SPORTS Hockey League. V režime NHL ONES sa stretnete s dvomi hráčmi v režime 1v1v1 a máte unikátnu možnosť predviesť svoje schopnosti či kreativitu bez obmedzení pravidiel. Jedným z ďalších režimov je i Príchod Legiend, kedy budete môcť vyzvať aktuálnu hokejovú špičku proti minulej dekáde.

Citlivejšie ovládanie

Sérii NHL bývali často vytýkané nepresné reakcie a pomalá akcelerácia. Vývojári sa preto zamerali na všetky tieto nedokonalosti, a vy si tak môžete užiť tie najrealistickejšie hokejové zápasy, ktoré kedy bolo možné na konzolách hrať.
 

World Of CHEL

Režim, ktoré so sebou prináša množstvo noviniek. Vôbec prvýkrát v histórii série si môžete užiť zápasy Winter Classic po šírym nebom. Práve tu môžete trénovať individuálne kľučky, predviesť svoje schopnosti v režime 1v1v1, hrať s ostatnými hráčmi v Hockey League, alebo začať stúpať nahor so svojim vlastným týmom.
 

Váš štýl

Po novom môžete popustiť uzdu vašej fantázii a vybrať si hokejové vybavenie a lifestylové oblečenie od svetoznámych športových značiek.
 

Príchod Legiend

Celkom viac ako 200 hokejových legiend bolo pridaných do hry a vy za ne môžete hrať proti súčasných týmom. Porovnajte aktuálne superhviezdy s legendami z minulých rokov a zažite pocit nostalgie.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry pre Xbox One
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: