X1S JUST DANCE 2017

Kód: 835407
Neohodnotené
€15,99
Skladom

Schmatnite Vašich priateľov a rodinu, je čas tancovať! Just Dance sa vracia s viac ako 40 novými piesňami, 6 hernými módmi, novým herným obsahom počas celého roku a prístupom k... 

Detailné informácie

Podrobný popis

Schmatnite Vašich priateľov a rodinu, je čas tancovať! Just Dance sa vracia s viac ako 40 novými piesňami, 6 hernými módmi, novým herným obsahom počas celého roku a prístupom k viac ako 200 piesňami za pomoci Just Dance Unlimited! Nepotrebujete žiadnu kameru! Stačí Vám zobrať smartfón, stiahnuť si aplikáciu Just Dance Controller a budete pripravení na tanec iba držaním Vášho telefónu.

Od najhorúcejších hitov po piesne obľúbené celou rodinou, tancujte na viac ako 40 piesní, ktoré budú zahŕňať Lean on od Major Lazer Ft. MO & DJ Snake, Sorry od Justina Biebera, Cheap Thrills od Sia Ft. Sean Paul a omnoho viac!

Aplikácia Just Dance Controller na smartfóne funguje ako stopovacie zariadenie a hodnotí Vaše pohyby. Sledujte videá z Just Dance TV, ktoré budú zahŕňať aj tanečné lekcie.

Tancujte na viac ako 200 piesní s Just Dance Unlimited a získajte prístup k exkluzívnemu obsahu po dobu celého roka.

Užite si 6 herných módov, ktoré zahŕňajú nový fantastický Just Dance Machine, vylepšite si cvičenie s Sweat+ Playlists, alebo sa pokúste poraziť hru v Dance Quest.

Zoznam skladieb:

Sia ft. Sean Paul - Cheap Thrills

Major Lazer ft. M? & DJz Snake - Lean On

Justin Bieber - Sorry

PSY ft. CL z 2NE1 - DADDY

Fifth Harmony ft. Kid Ink - Worth It

Queen - Don't Stop Me Now

Hatsune Miku - Po Pi Po

Maluma - El Tiki

Equinox Stars - September

Ultralove 90 - What Is Love

Dyro & Dannic - Radical a ďalšie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: