X1S JUST CAUSE 4

Kód: 836078
Neohodnotené
€13,99
Skladom

Bláznivá strieľačka plná explózií a upravenej gravitácie. Aj v štvrtom diele série Just Cause sa objavujú tieto dominantné prvky a vy sa môžete tešiť na nevídanú prestrelku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pokiaľ v hrách vyhľadávate skôr konflikt a hromadnú prestrelku než nenápadné úniky pred nepriateľmi, herná séria Just Cause by nemala chýbať vo vašom hľadáčiku. Niekomu by sa mohlo zdať, že neustále výbuchy a strelecké súboje proti niekoľkonásobnej presile sa časom zunujú, ale to každý fanúšik tohto žánru rezolútne odmietne. Tento diel je navyše ozvláštnený vystreľovacím hákom a padákom, vďaka čomu sa naskytli aj nové možnosti skúmania lokácií. V novom diele je pochopiteľne vylepšená grafika, ktorá vám zaručí neskutočný zážitok.

Nové vybavenie

Asi hlavnou novinkou je vystreľovací hák, ktorý môžete v hre využívať dvomi spôsobmi. Po prvé pomáha skracovať cestu a urýchľovať chôdzu a po druhé, čo je pravdepodobne jeho primárne využitie, slúži pri zneškodňovaní aj veľkej skupiny nepriateľov.
 
 
 

Explózie všade navôkol

Dôležitým prvkom, na ktorom je v podstate celá séria postavená, sú výbuchy a zemou drásajúce explózie. Máte sa na čo tešiť, v hre sa vyskytujú až nadmieru. Keď sa dostanete k základni, ktorá je preplnená rôznymi trhavinami a obklopená výbušnými barelmi, určite budete vedieť, čo máte robiť.
 

Upravené ovládanie

Herné ovládanie má mnoho vylepšení, vďaka ktorým sa budete jednoduchšie orientovať v hektickom hernom svete. Navyše sú herné mechanizmy založené na používaní vystreľovacieho lana a k nemu priloženého padáka, čím je vašej postave zaistený neustály pohyb a hra vám vďaka tomu len tak nezovšednie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: