X1S FAR CRY 3 CLASSIC EDITION

Kód: 835902
Neohodnotené
€16,99
Skladom

Popis hry Vo Far Cry 3 sa ocitnete v koži Jasona Brodyho, muža osamotene stojaceho na okraji sveta na tajomnom tropickom ostrove odrezaní od civilizácie. V tomto brutálnym...

Detailné informácie

Podrobný popis

Vo Far Cry 3 sa ocitnete v koži Jasona Brodyho, muža osamotene stojaceho na okraji sveta na tajomnom tropickom ostrove odrezaní od civilizácie. V tomto brutálnym raji, kde zločin a násilie predstavujú jediné istoty, budete rozhodovať, kedy a akým spôsobom sa budú udalosti hry vyvíjať.

Za hranicami civilizácie sa rozkladá ostrov, kde neplatia žiadne zákony. Je to miesto, ktorému dominuje pirátstva a ľudská bieda, a odkiaľ je úniku iba skrze drogy alebo guľku do hlavy. A presne tu sa ocitáte. Zostali ste trčať tam, kde sa nerozlišuje dobro od zla, na mieste, ktoré sa riadia princípmi násilia. Odhaľte krvavá tajomstvo tohto ostrova a postavte sa tvárou v tvár nepriateľovi; improvizujte ak prežitie využite okolitého prostredia. Majte sa na pozore pred krásami a záhadami tohto neprebádaného raja a prežite, aby ste vyzreli nad celým radom bezcitných ľudí bez nádeje. Na to, aby ste prežili, vám totiž obyčajné šťastie stačiť nebude. - Prosekávejte sa, zakrádajte sa a prestrieľajte sa ostrovom vo svete, kde slová ako dobro a zlo stratila svoj význam. - Unikátny a plne využiteľný svet: Ostrov hry Far Cry 3 predstavuje hráčom bohaté a neskutočne dobre premyslené prostredie plné zaujímavých postáv, miest na prieskum a zúrivých bojov. - Zážitok zo silného príbehu: Ste sami na tropickom ostrove, kde je vašou úlohou konfrontovať temné stránky ľudskosti. V koži Jasona Brodyho ste nútení konať tvárou v tvár desu a hrôzam, ktoré sa na ostrove odohrávajú. - Moderné prostredie: Far Cry 3 sa odohráva v súčasnom svete a udalosti, ktorým budete čeliť, by sa pokojne mohli zajtra objaviť na titulných stranách dennej tlače. - Prostredie plné príležitostí: Prirodzené prostredie je nástrojom na prežitie, improvizácii útokov a zmätenie nepriateľa. V hre budete mať niekoľko možností, ako k daným problémom pristupovať, pričom podobnú voľnosť môže poskytnúť iba prostredie tropického ostrova.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: