X1S DEUS EX MANKIND DIVIDED

Kód: 835294
Neohodnotené
€4,99
Skladom

Rok 2029, iba dva roky od predchádzajúceho dielu. Z augmentovaných ľudí sa stali vydedenci spoločnosti, žijúci oddelene od zbytku populacie. Adam Jensen je prinútený pracovať... 

Detailné informácie

Podrobný popis

Rok 2029, iba dva roky od predchádzajúceho dielu. Z augmentovaných ľudí sa stali vydedenci spoločnosti, žijúci oddelene od zbytku populacie. Adam Jensen je prinútený pracovať vo svete, ktorý začal opovrhovať jeho druhom. Vyzbrojený novým arzenálom smrtiacich zbraní a augmentácií, si musí vybrať spojencov, aby odhalil rozsiahle celosvetové sprisahanie. Deus Ex: Mankind Divided priamo naväzuje na jeden z koncov Human Revolution. Pri Aug incidente boli všetci mechanicky augmentovaní ľudia na celom svete zbavený kontroly nad svojou mysľou a teľami, čo malo za následok smrť miliónov nevinných ľudí. Zlatá éra augmentácií je u konca.

Hra ponúka:

Predstava futuristickej Prahy, je to tak časť hry sa bude odohrávať v Českej republike v roku 2029.

Svet, kde sú mechanicky upravený ľudia na okraji spoločnosti.

Možnosť stať sa neprekonateľným dvojitým agentom. Vyberte si z veľkého množstva technologicky pokročilých zbraní a vylepšení a prispôsobujte si ich presne tak, ako potrebujete.

V svete Deus Ex sú vaše rozhodnutia dôležité. Ak už sa stanete tichým zabijákom, inteligentným hackerom, či akčným hrdinom, majte jedno na pamäti - každý váš čin vždy bude mať nejaký následok, ktorý pomôže spoluurčiť vyústenie celého vášho snaženia.

Nový engine Dawn, ktorý podľa tvorcov posúva hranice vývoja hier.

Systém činov a následkov sa postará o vysokú znovuhrateľnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: