X1S CRASH TEAM RACING NITRO-FUELED

Kód: 836104
Neohodnotené
€27,99
Skladom

Zábavná arkádová pretekárska hra s prepracovanou animovanou grafikou. Čeľte vašim známym, kamarátom i hráčom z celého sveta! Motokáry si môžete upraviť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zúri vonku psie počasie? Nemáte na večer žiadne plány? Zabavte sa s veselými kreslenými arkádovými pretekmi. Prostredníctvom lokálneho multiplayera pre 4 hráčov môžete na jednej obrazovke vyzvať na súboj o slávu a umiestnenie svojich najbližších – rodinných príslušníkov, známych či kamarátov. Samozrejmosťou je i mód singleplayer a online zápolenie s hráčmi z celého sveta. Vyšachujete konkurenciu z hry? Crash Team Racing ponúka do detailov prepracovanú grafiku, nevyspytateľné trate a motokáry v rôznych farebných kombináciách, ktoré si navyše môžete upraviť podľa svojich predstáv.

Žiadne miesto pre nudu

Arkádový pretekársky simulátor je pre všetkých, ktorí sa v súboji o najvyššie priečky rebríčka chcú aj poriadne zabaviť. Hra je plná napínavých okamihov s úctyhodnou dávkou adrenalínu, vtipu a zábavy. Stanete sa víťazmi boja o každý meter?

Zaostrené na detail

Hru ocení každý fanúšik sveta animácií. Pretekárske dráhy, ich okolie, postavy, zbrane a motokáry vývojári vykreslili do najmenších detailov. Oku lahodiace grafické spracovanie navyše dopĺňajú vyladenými audiovizuálnymi efektmi. Pred vašimi očami sa tak strieda jedna prepracovaná farebná scenéria za druhou.
 

Vyberte si hrdinu

Predtým, než začnete súperiť o trofeje, zvoľte si svojho hrdinu. Postavte sa konkurencii s Crashom alebo Dr. Neom Cortexom. Na koho ukážete? Kto bude na trati bojovať o rešpekt ostatných?

Vyzvite najbližších

Ukážte svojej rodine, známym a kamarátom, čo vo vás je. Staňte sa pre nich kráľom za volantom. Interný multiplayer pojme až 4 hráčov! Pokiaľ budete hrať v plnom počte, obrazovka sa zásluhou split-screenu rozdelí na rovnaký počet dielov. Povzbudzovanie i podpichovanie môžu začať!
 

Výzvy z celého sveta

Využite aj singleplayer a online režim, v rámci ktorého budete na trati čeliť šikovnosti vyzývateľov z celého sveta. Vaše (ne)úspechy a ich hodnotenia následne uvidíte v priebežne aktualizovaných rebríčkoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: