BORDERLANDS 3 Xbox One

Kód: 836222
Neohodnotené
€55 –86 %
BORDERLANDS 3 Xbox One
€55 –86 % €7,90
Skladom
Hra je nová, neotvorená, v pôvodnom obale a v pôvodnej fólii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažite nové dobrodružstvo na planéte Pandora, kde sú krádeže a strieľanie na dennom poriadku. V pokračovaní ságy na vás opäť čaká množstvo úloh a miliardy smrtiacich zbraní. Dlho očakávané pokračovanie úspešnej FPS série sa opäť vracia do sveta Borderlands. Vaša domovina je v spustošenom stave a okrem všadeprítomných zlodejov a vrahov sa navyše rozšíril aj pomätený kult The Children of the Vault, ktorý sa neovládateľne šíri po celej krajine. Jediný, kto môže aspoň čiastočne vrátiť zavedené poriadky, ste vy! Vtrhnite medzi nepriateľov ako jeden zo štyroch nových hrdinov a postupným vylepšovaním stromu schopností si svojho hrdinu prispôsobte svojmu osobitému hernému štýlu a vytvorte z neho nezastaviteľného zabijaka.

Galaxia v ohrození

Hlavnými záporákmi tretieho dielu sú dvojčatá Calypso, ktoré vedú bláznivý kult The Children of the Vault a snažia sa ovládnuť celú galaxiu. Jediný, kto má dostatok spojencov, muníciu a odhodlanie týchto besniacich fanatikov zastaviť, ste vy. Preto už neváhajte ani chvíľu a pustite sa do záchrany domoviny!
 

Tímová spolupráca

Hra už tradične ponúka možnosť lokálnej kooperácie v režime rozdelenej obrazovky. Nielen, že je pri hre v tíme ľahší priechod príbehom aj plnením úloh, ale bezpochyby je to aj oveľa väčšia zábava. Navyše všetci lokálni hráči fungujú, aj napriek vzájomnej spolupráci, ako samostatné jednotky. Keď sa spoluhráč odpojí, vaša postava nezaznamená zmenu a môžete na vlastnú päsť pokračovať ďalej.

Naozaj široký bojový arzenál

Na rozdiel od bežných hier, kde máte k dispozícii maximálne niekoľko desiatok zbraní, vám ich hra Borderlands 3 ponúkne viac ako miliardu. Pochopiteľne sa časom začne vzhľad zbraní opakovať, ale každá ponúkne vždy inak nakombinované originálne vlastnosti a bonusy. Niektoré vedia chrliť explodujúce čepele, iné pri nabíjaní jednoducho zahodíte a vybuchnú ako granát. Autori mali aj šialenejšie nápady, pretože jeden z bonusov funguje napríklad tak, že pri nabíjaní odhodíte zbraň, ktorej narastú končatiny a určitý čas sa bude snažiť zlikvidovať vášho nepriateľa. Vy medzitým z batohu vytiahnete nabitú zbraň a pokračujete v streľbe.

Dodatočné parametre

Kategória: Xbox One
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: