The CREW 2 Gold Edition Xbox One

Kód: 836410
Neohodnotené
€79
Skladom
Hra je nová, neotvorená, v pôvodnom obale a v pôvodnej fólii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posuň hranice pretekania a rozbehni sa rozľahlým svetom divokej Ameriky. Nasadni do lietadla a vydaj sa cez hmlu a mraky nad vrcholkami hôr, pál gumu v uličkách New Yorku, rozrážaj vlnky na rieke Mississipi a zíď piesčité pláne Grand Canyonu. Možnosti sú v The Crew 2 neobmedzené.​Špecifikácie hry:Veľa vozidiel na výber. Na výber budeš mať z mnohých typov áut, motoriek, člnov a dokonca lietadiel.

Striedanie dňa a noci. Parádne autá zažiaria vo svetle neónov v uliciach New Yorku.

Krajina zo vzduchu. Pokochajte sa nádherne vymodelovanú Americkou krajinou pekne z vtáčej perspektívy.

Zoznám sa s rodinou. Pridaj sa k niektorej z rodín motoršportu po celej Amerike - k pouličným pretekárom, expertom na off-road a borcov súťažiacich vo voľnom štýle. Od nich získaš nové vozidlá a predstavia ťa unikátnej kultúre a dovedú ťa k ďalším disciplínam. Cez výzvy si následne vytvoríš vlastný štýl, vylepšíš autá a zanecháš odkaz na pretekárskej scéne USA.

Zlom rekordy. The Crew 2 samozrejme zostáva prepojeným svetom, v ktorom pôjde o neustále vylepšovanie rekordov medzi priateľmi i neznámymi jazdcami, potulujúcim sa krajinou a plniacimi podobné úlohy, ktorých sa zhostíš aj ty. Pokús sa byť neprekonateľný jazdec a dominuj tabuľky na dlhú dobu.

Po zemi. Vo vzduchu. Po vode. Seď za volantom, sadni si na motorku, naskoč do člna alebo do lietadla. V hre The Crew 2 hranice neexistujú.

Objav krajinu slobody. Prejdi sa po ikonických miestach Spojených štátov a prekonaj všetky mysliteľné aj nemysliteľné pretekárske rekordy.

Nedrž sa pri zemi. Staň sa členom jednej z komunít motoršportu, ktorá ti zaistí nové vozidlá a zadá tí misie a úlohy, ktoré ťa posunú zasa bližšie k totálnej dominancií.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry pre Xbox One
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: