PC BINARY DOMAIN

Kód: 832551
1 hodnotenie
€9 –59 %
PC BINARY DOMAIN
€9 –59 % €3,70
Skladom

Binary Domain sa odohráva v roku 2080, kedy svet je prakticky zničený globálny apokalypsou. Väčšina sveta je pod vodou, mnoho ľudí zomrelo a mnoho ďalších prišlo o svoj..

Detailné informácie

Podrobný popis

Binary Domain sa odohráva v roku 2080, kedy svet je prakticky zničený globálny apokalypsou. Väčšina sveta je pod vodou, mnoho ľudí zomrelo a mnoho ďalších prišlo o svoj domov. Tejto situácie však dokáže využiť niekoľko vyvolených s návrhom, vystaviť viacmenej robotické mestá na základoch miest starých. Ako sa však v hre zvykom, dobrý nápad nakoniec spôsobí ešte väčší problém.

Teraz nie je potreba riešiť zatopenie sveta. Vypukla vojna medzi zvyškom ľudí a robotmi. Hra Binary Domain posúva scenár k úplnému extrému. Svet totiž nie je zasiahnutý raz katastrofou, ale rovno dvoma. Ide o typickú strieľačku videnú z tretej osoby. Veľmi výraznou vlastnosťou hry je prepracovaná umelá inteligencia. Pred nepriateľmi sa dokážu kryť, veľa toho vydržia a rovnako tak veľa dokážu rozdať.

Binary Domain je originálna teamová strieľačka od Toshihiro Nagoshiho, tvorcu niektorých z najznámejších herných sérií Sega, vrátane kritikou oceňovanej série Yakuza. Hra Vás vrhne do centra rýchlo sa meniacich a intenzívnych bojov za ľudstvo v Tokiu roku 2080, po invázii robotov. Pri boji v opustených nižších úrovniach mesta riadite medzinárodnú mierovú skupinu, ktorá čoskoro začne pochybovať o svojom okolí a voľbe, ktorú urobila. Stávajú sa roboti čoraz viac ľudskými, alebo sú ľudia čím ďalej ako stroje?

Ústredná téma života v hre Binary Domain je kľúčom na ceste vývoja inovatívnej AI. Veľmi pokročilá AI robí z bojového poľa presvedčivejší zážitok než kedykoľvek predtým a Vy musíte plánovať svoje ťahy strategicky a starostlivo, aby ste dosiahli pokrok v nepriateľskom prostredí hry.

Pod tlakom boja môže každá voľba a každé slovo všetko ovplyvniť.

Plne zničiteľní a vysoko odolní roboti sa prispôsobujú útokom, čo Vás núti analyzovať každého nepriateľa, nájsť jeho slabiny a zneškodniť ho tým najefektívnejším spôsobom.

Zažite dvojúrovňové Tokio, vydajte sa dole do zanedbanej nižšej úrovne, alebo navštívte čisté horné mesto plné blahobytu.

Popri rozsiahlom arzenáli unikátnych zbraní kladie hra dôraz na zručnosti, ktoré sú pre Vás prínosom.

Široké možnosti kompetitívnych a kooperatívnych multiplayer režimov.

Dodatočné parametre

Kategória: PC Hry
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: