CALL OF DUTY: Black Ops Cold War Xbox One

Kód: 28732
Akcia
Neohodnotené
€25
Skladom
Hra je nová, neotvorená, v pôvodnom obale a v pôvodnej fólii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ikonická Black Ops séria sa vracia v úplne novej podobe ďalšej generácie ako Call of Duty: Black Ops Cold War - priame pokračovanie k pôvodnému a fanúšikmi obľúbenému Call of Duty: Black Ops.

  • Black Ops Cold War vrhne fanúšikov do zákulisia studenej vojny a geopolitických bitiek na začiatku 80. rokov.
  • Nič nie je tak, ako sa zdá v pútavej kampani jedného hráča, kde dôjde ku konfrontácii hráča tvárou v tvár s historickými postavami a tvrdou realitou v priebehu bojov po celom svete naprieč ikonickým miestami, akými sú východný Berlín, Vietnam, Turecko, sovietska Moskva a ďalšie.
  • Ako elitní vojaci budete sledovať stopy tajomnej postavy menom Perseus, ktorá má za účel destabilizovať globálnu rovnováhu moci a priebeh histórie.
  • Prenikni do temného jadra globálneho sprisahania spolu s ikonickým postavami Woodsa, Masona a nových elitných vojakov, ktorí sa pokúšajú zabrániť viac ako desať rokov plánovanému sprisahaniu.

 

MULTIPLAYER

  • Okrem kampane poskytuje Black Ops Cold War ďalšiu generáciu boja pre viacerých hráčov a úplne nový zombie zážitok, vrátane zdieľaného obsahu s úspešným free-to-play Call of Duty Warzone battle royale.
  • Black Ops Cold War bude obsahovať naprieč konzolovými generáciami crossplay aj postup s crossplay podporou pre všetkých hráčov hrajúcich spoločne.
  • Black Ops Cold War ponúkne aj systém Battle Pass, ktorý dodatočne ponúkne ďalší obsah po vydaní hry, vrátane máp a režimov pre viac hráčov, skúsenostných bodov alebo zombies
  • Black Ops Cold War obsahuje zdieľaný postup spolu s Call of Duty Warzone a pridáva nové položky inventára, ktoré môžu byť používané v oboch hrách. Navyše hráči Warzone budú mať prístup k obsahu z Modern Warfare, ktorý získali predtým ako napríklad plány zbraní.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry pre Xbox One
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: