Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Predaj skončil

X1S CALL OF DUTY MODERN WARFARE

Kód produktu:

836208

Výrobca:

Activision

Prvá misia začala s brutálnym teroristickým útokom na Londýn a pokračoval v noci nájazd SAS jednotiek v dome, kde teroristi sa schovávali. Hráč by mohol postupovať opatrne, alebo strieľať na všetko, čo bolo na dohľad. 

Na misii autori ilustrujú typický charakter súčasných konfliktov. Ako si rozpoznať civilnov od nepriateľa, keď nenostíte uniformu? Na jednom mieste, zúfalá matka sa rúti a chráni svoje dieťa, ďalšie zdanlivo neškodná žena dosahuje pre detonátor. V misii, môžete starostlivo nahliadnuť do dverí, strieľať cez stenu, a orientovať sa na zvuky vystrašených obyvateľov.

Hra má bežať na novom engine, ktorý bol vo vývoji po dobu piatich rokov. Audiovizuálna stránka bude naozaj tip-top a atmosféra hry je jednoducho parádna. Napríklad, účinok Noktovizer bol zásadne prepracovaný. Teraz to funguje ako skutočná položka v hernom svete a nie je to len jednoduchý filter.

Streľba z vašej zbrane je hlasnejšia, keď si zameriate  a s pokročilou technológiou budete počuť vplyv každej kazety. Hra presne vie, kde stojíte v hernom svete a je schopná prispôsobiť jednotlivé zvukové efekty zodpovedajúcim spôsobom.Je rozhodne na čo sa tešiť.