X1S WOLFENSTEIN THE NEW ORDER

Kód: 834038
Neohodnotené
€8,99
Skladom

Predobjednaním Wolfenstein: The New Order v Brlohu, získate aktivačný kód na prístup do Betaverzie pripravovanej hry DOOM.Kód je súčasťou balenia s hrou. Betaverzia nebude... 

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Predobjednaním Wolfenstein: The New Order v Brlohu, získate aktivačný kód na prístup do Betaverzie pripravovanej hry DOOM.Kód je súčasťou balenia s hrou.
  • Betaverzia nebude dostupná okamžite po vydaní hry Wolfenstein: The New Order. Aktiváciou kódu si zaistíte prístup do betaverzie v čase jej sprístupnenia.
  • Nový Wolfenstein: The New Order sa bude odohrávať vo fiktívnom roku 1960 po tom, čo nacisti vyhrali II. svetovú vojnu. Hráči sa vžijú do známeho amerického vojnového hrdinu s menom B.J. Blazkowicz, aby vykonali nemožné, zahájili protiútok proti nacistickej moci, ktorá ovláda celý svet. Pozrieme sa do Európy, kde prenikneme do nacistickej pevnosti a budeme bojovať proti légiám nepriateľov. V tom všetkom nám budú pomáhať superzbrane, bez ktorých by to bolo určite nemožné.
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
NS Avatar autora Wolfenstein the new order 12.1.2021 16:02
Dobrý deň,chcel by som sa informovať či hra:X1S Wolfenstein the New order/834038/je bazárová hra alebo nová.Ďakujem.Stupák.
Odpovedať