X1S STEEP WINTER GAMES EDITION

Kód: 835806
Akcia
Neohodnotené
€19,99 –60 %
Winter Games Edition
€19,99 –60 % €7,99
Skladom

Zažite vzrušenie z olympijských hier - objavte nové dych berúce možnosti hry STEEP WINTER GAMES EDITION v najslávnejšej súťaži zimných športov na svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chýba vám SSX?

Ubisoft sa rozhodol vyplniť dlho trvajúcu dieru v žánri športových hier, v ktorých je hlavným prvkom sneh a ľad. Počas svojej konferencie prišli s predstavením hry STEEP WINTER GAMES EDITION, ktorá je adrenalínová záležitosť v otvorenom svete v prostredí Álp, kde sa budeme premávať nielen na lyžiach, ale aj vo vzduchu.

Zaujímavosťou je, že vývoj Steep je vlastne spojenie niekoľko náhodných udalostí, pretože pôvodne malo ísť iba o demo k Ghost Recon: Wildlands, no tvorcovia videli v hre aj iný potenciál, a tak sa pustili do vývoja športovej hry, ktorá tu rozhodne chýba:

"Mohli sme priniesť niečo fresh a nové, kde navigácia prostredím je ťažiskom celého zážitku z hry. Cítili sme, že to môže priniesť naozaj niečo nové do herného prostredia, niečo, čo vlastne bude odpoveďou na veľký trend akčných športových videí na YouTube" -  dodal šéf vývoja, Igor Manceau.

Prostredie Álp sa rozkladá na území Rakúska, Talianska, Švajčiarska a Francúzska. Ako hráči budeme mať možnosť lyžovať a snowboardovať, no aby išlo o skutočný adrenalín, pridali aj paragliding a skydiving.

V Steep je svet neustále prepojený s ostatnými hráčmi, no nemusíte sa báť častých kolízií, ktoré by len kazili zážitok.
Priamo v hre totiž bude prítomná možnosť na vypnutie či zapnutie takýchto náhodných stretov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: