X1S NHL 15

Kód: 834069
Neohodnotené
€6,99
Skladom

Nový ročník populárnej NHL od EA SPORTS - simulácia severoamerického hokeja s poradovým číslom 15. Pripravte sa na nextgen zážitok, pretože vývojári sľubujú množstvo vylepšení... 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový ročník populárnej NHL od EA SPORTS - simulácia severoamerického hokeja s poradovým číslom 15. Pripravte sa na nextgen zážitok, pretože vývojári sľubujú množstvo vylepšení a technických noviniek. Medzi uverejnené lákadlá patrí dohoda s NBC, ktoré poskytne celkovú svoju televíznu grafiku. Čaká na nás takisto nová dvojica komentátorov a autentické arény. Medzi technické vymoženosti, ktoré dovolujú nové technológie, patrí napríklad fyzika umožňujúca kolíziu až 12 hráčov, realistický puk, vylepšená AI a detailné hľadiská, ktoré bude poskytovať viac ako 9000 rozdielnych modelov divákov (vrátane rozdielnych animácií). Všetko dokopy nám tak poskytne absolútn zážitok z hry.

Čo nás čaká?

Vôbec prvýkrát v histórii športových hier bude každého hráča pri sebemenšom strete na ľade ovplyvňovať reálna fyzika, o čo sa postará nový systém kolíznej fyziky NHL pre všetkých 12 hráčov.

Puk je jedným z najzložitejších predmetov v hre z hľadiska napodobenia autentického chovania. V NHL 15 sa máte na čo tešiť. Výsledkom kompletne prepracovanej fyziky puku je jeho omnoho realistickejšie chovanie vo všetkých situáciách.

Hokejista novej generácie bol od základu prepracovvaný. Teraz majú modely hráčov tri samostatné vrstvy – telo, výstroj a dres. Všetky vrstvy sa chovajú nezávisle, čo znamená, že každý kontakt s pukom alebo ďalším hráčom vyzerá o stupeň vierohodnejšie.

Hra NHL 15 využíva rovnakú technológiu, ktorá stojí za vysoko realistickým stvárnením postáv zápasníkov v EA SPORTS UFC. Ponúkne preto doposiaľ nevídané spracovanie podoby hráčov vrátane prejavovo ich emócií a animácií pohybov.

NHL 15 nastavuje nový štandard vo videohrách v podobe viac než 9 000 modelov divákov a štvornásobnému počtu animácií oproti predchádzajúcim generáciám série.

Nič sa nevyrovná tomu, keď ste priamo na štadióne. A my vám ponúkame tie najlepšie miesta. Výkon konzolí novej generácie konečne umožní sérii NHL zachytiť každý detail na štadióne. Všetko od sedačiek pre viac než 19 000 divákov ceu osvetlenie až po vstupné tunely pre hráčov je zachytené s takou úrovňou detailu, ktorá na predchádzajúcej generácii nebola možná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: