X1S GRAVEL

Kód: 835966
Neohodnotené
€10,99
Skladom

Popis hry   Dokonalá off-roadové výzva: preskúmajte exotické lokácie, riaďte ikonická vozidlá v extrémnych podmienkach, porážajte šampiónmi a staňte sa bezkonkurenčným... 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokonalá off-roadové výzva: preskúmajte exotické lokácie, riaďte ikonická vozidlá v extrémnych podmienkach, porážajte šampiónmi a staňte sa bezkonkurenčným majstrom off-roadu. Gravel oslavuje off-roadové preteky tým, že vás zavedie na exotické lokácie po celom svete a predstaví vám pár tých najúžasnejších vozidiel, aká bola kedy vytvorená. Staňte sa majstrom v štyroch napínavých disciplínach a buďte súčasťou tej najskvelejšie off-roadové súťaže, ktorú svet kedy poznal. Hra Gravel, ktorá využíva kompletné potenciál Unreal Engine 4, dodá každej lokácii nevídanú úroveň detailnosti a predstavuje prístupnú zábavu pre všetkých. Vďaka fotorealistické grafike, dynamické dennej dobe, systému počasie, pôsobivému nasvietenie, časticovým efektom a úžasné fyzike si túto hru môže užiť každý. Medzi dychberúce lokácie, v ktorých môžu hráči pretekať plnou rýchlosťou, patrí lesy, zasnežené hory, duny či púšť.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Herný režim Wild rush Tie najdivokejšie lokácie z celého sveta predstavujú dokonalé závodisko, na ktorom sa bude odohrávať šou Offroad Masters. Na týchto tratiach sa budete môcť predviesť a rozdrviť svojich protivníkov, pretože sa nebudete musieť držať späť.

Herný režim Cross country Široké otvorené mapy ako stvorené pre preteky s protivníkmi, kde môžete prechádzať kontrolnými bodmi, alebo je len tak voľne skúmať. Jazdite bez hraníc a ukradnite si show sami pre seba!

Herný režim Speed cross Rozpútajte boj na skutočných tratiach a predveďte svoje ozajstné schopnosti offroadového vodiča!

  • Herný režim Stadium circuit Arény plné veľkolepých skokov: užite si rev davu a predveďte so svojím vozidlom extrémne akrobaciu!
  • Gravel channel Všetko, čo v Gravel robíte, je show: Offroad Masters, ktoré usporadúva Gravel Channel, je tou najdivokejšie offroadovou show na svete a vy máte nárok na to, aby ste porazili majstrami a zaujali najvyššie miesto v súťaži. Postavíte sa tejto výzve?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: