X1S GRAND THEFT AUTO V PREMIUM EDITION

Kód: 836243
Akcia
2 hodnotenia
€29,99 –33 %
X1S GRAND THEFT AUTO V PREMIUM EDITION
€29,99 –33 % €19,99
Skladom

Zažite oceňovanú hru otvoreného sveta GRAND THEFT AUTO V PREMIUM EDITION od spoločnosti Rockstar Games na vlastnej koži. GTA 5 je oslnivá, ale obludná paródia na moderný život

 

Detailné informácie

Podrobný popis

GRAND THEFT AUTO V je najväčší a najziskovejší zábavný produkt všetkých čias. Nájdete tu svet obrovského rozsahu a dych berúce detaily prostredia prekypujúce životom od mesta, cez hory až po hlbočiny oceánu. Rockstar vytvorili jedno z najneobyčajnejších herných prostredí, aké kedy navštívite.

V hre GRAND THEFT AUTO V vystupujú 3 hlavný hrdinovia (kriminálnici)...

GTA_postavy

Michael, Franklin a Trevor.
Michael je bývalý bankový lupič v strednom veku, nešťastne ženatý a na pokraji rozpadu. Franklin je mladá kapucňa, ktorá je údajne zásadová, ale ochotná pre peniaze urobiť takmer všetko. Trevor je púšťový psychopat zaoberajúci sa pervitínom s domácou morálkou, ktorá nepokojne sedí popri jeho schopnostiach násilnej krutosti a sexuálnej agresie.

Michael, Franklin a Trevor sa navzájom výrazne odlišujú, majú svoje vlastné postoje, životný štýl, ciele a problémy, ako aj jedinečné schopnosti a špeciálne schopnosti.

GTA 5 je prvá hra zo série Grand Theft Auto, ktorá umožňuje hráčom kedykoľvek prechádzať medzi tromi protagonistami počas voľných potuliek a misií.

Kampaň skúma ich vzťah prostredníctvom série lúpeží a nešťastných udalostí, ktoré narážajú na každý stereotyp, ktorý si dokážete predstaviť - znudená žena v domácnosti v Beverly Hills, skorumpovaný policajti, podvodníci na spodných priečkach, domýšľavý technologický pracovníci atď.

Zápletka Grand Theft Auto V funguje na hranici vierohodnosti a posiela vás jazdiť na špinavých bicykloch, vlakoch, uniesť vojenské lietadlo či zapojiť sa do absurdných prestreliek s partiou policajtov. Vďaka trom hlavným postavám je ale hra stále spoľahlivá a pôsobí zábavne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: