X1S ASSASSIN'S CREED SYNDICATE

Kód: 834884
Neohodnotené
€10,99
Skladom

Syndicate nás prenesie do Londýna 19. storočia, do obdobia kedy sa vďaka obrovskej vynaliezavosti rýchlo menia životy miliónov ľudí, ale taktiež sa rýchlo rozširuje priepasť...

Detailné informácie

Podrobný popis

Syndicate nás prenesie do Londýna 19. storočia, do obdobia kedy sa vďaka obrovskej vynaliezavosti rýchlo menia životy miliónov ľudí, ale taktiež sa rýchlo rozširuje priepasť medzi chudobnými a bohatými. Tí najchudobnejší tak v rámci boja o prežitie, vytvorili gangy a prispôsobili sa sebazničujúcemu životu v podsvetí. Boje sú tak brutálnejšie než kedy predtým, budete mať možnosť súperiť s nepriateľskými gangami a rozširovať sféru svojho vplyvu naprieč Londýnom.

Hrať sa bude za dvojčatá Fryeových, Jacoba a Evie, vychovávaných k naledovaniu Kódexu. Jacob, cieľavedomý, horkokrvný a nespútaný vodca gangu podsvetia sa výrazne líši od svojej sestry Evie, majsterky skrývania a manipulácie. Jacob a Evie sa spoločne postavia proti rivalom, plutokratom aj Templárom, aby vyslobodili ľud z chudoby a korupcie a získali späť kontrolu nad Londýnom.

Hra ponúka:

Príbehové RPG, kde sa opäť pustíme do odvekého boja medzi Templármi a Assassínmi.

Najväčší mestský otvorený svet, aký sme mohli dosiaľ v sérii Assassin's Creed vidieť.

Najnižšie spoločenské vrstvy v Londýne vytvorili nový druh rodiny - gangy. Ako Jaco a Evie budete tento svet objavovať.

Postavíte sa rivalom, plutokratom aj Templárom, aby ste vyslobodili ľud z chudoby a korupcie a získali späť kontrolu nad Londýnom.

Nové zbrane - mosadzné boxery, nože kukry, revolvery alebo Assassínska rukavica.

Možnosť viesť gang z podsvetia, ovládať akékoľvek dostupné vozidlo a používať moderné nástroje k vysporiadaniu sa s rozhľahlým Viktoriánskym Londýnom, čo je to, čo robí túto hru výnimočnú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: