X1S ASSASSIN'S CREED ORIGINS

Kód: 835746
Neohodnotené
€18,99
Skladom

Ďalšia časť slávnej hernej série sa odohráva v úchvatných kulisách starovekého Egypta. Vráťte sa ku koreňom bratstva asasinov a odhaľte tajomstvo ich vzniku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prežite napínavý príbeh v ďalšej časti hernej série Assassins Creed s podtitulom Origins. Prenesie vás do starovekého Egypta plného nádherných pyramíd aj tajuplných hrobiek, v ktorom sa ocitnete pri zrode bratstva asasinov a stretnete známe historické osobnosti. Hlavným hrdinom hry je Bayek zo Síwy, posledný z medžajov najímaných ako strážcov. Bohatá dejová línia je plná množstva úloh, ktoré na dokončenie jednotlivých misií môžete plniť v ľubovoľnom poradí. Tvorcovia zdokonalili aj systém súbojov, o ktoré v hre nie je núdza. Aj tentoraz máte možnosť vylepšiť svoju postavu a vytvoriť si vlastné zbrane, bez ktorých sa nezaobídete.

Fascinujúci otvorený svet

Príbeh sa odohráva v starovekom Egypte, krajine obrovských pyramíd, hrobov ukrývajúcich bohatstvo, tyranských bohov aj horúcich púští. V koži Bayeka zo Síwy, posledného medžaja, môžete v priebehu hry slobodne preskúmavať veľkolepo prepracovaný otvorený svet.

Zábavnejšia než hodina dejepisu

Hra je založená na historických udalostiach a odohráva sa pred 2000 rokmi, po rozpade ríše kráľovnej Kleopatry. Spoznáte v nej množstvo známych historických osobností i medzníky starovekého Egypta.

Návrat ku koreňom

Po množstve úspešných častí série Assassins Creed sa konečne dozviete tajomstvo zrodu bratstva. Vžijete sa do kože úplne prvého asasina, ktorý so svojimi nasledovníkmi zmení poriadok sveta.

Jeden súboj za druhým

Vývojári vytvorili celkom nový systém súbojov, ktorý umožňuje prekonať naraz niekoľko nepriateľov a využiť nové kombinácie útokov. Vďaka prvkom RPG môžete v priebehu hry zdokonaľovať svoju postavu aj zbrane presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Bohatý dej plný úloh

Ak vás nebaví plniť presne dané misie, táto časť Assassins Creed vás poteší. Jednotlivé misie sú rozdelené na úlohy a je len na vás, v akom poradí a akým spôsobom ich budete plniť. Pri každej hre sa môžete tešiť na celkom nové zážitky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: