PC ASSASSIN'S CREED SYNDICATE THE ROOKS EDITION

Kód: 835004
Neohodnotené
€34,99
Skladom

assassin’s Creed: Syndicate nás prenesie do Londýna 19. storočia, do obdobia kedy sa vďaka obrovskej vynaliezavosti rýchlo menia životy miliónov ľudí, ale taktiež sa rýchlo...

Detailné informácie

Podrobný popis

assassin’s Creed: Syndicate nás prenesie do Londýna 19. storočia, do obdobia kedy sa vďaka obrovskej vynaliezavosti rýchlo menia životy miliónov ľudí, ale taktiež sa rýchlo rozširuje priepasť medzi chudobnými a bohatými. Tí najchudobnejší tak v rámci boja o prežitie vytvorili gangy a prispôsobili sa sebazničujúcemu životu v podsvetí. Boje sú tak brutálnejšie než kedy predtým, budete mať možnosť súperiť s nepriateľskými gangami a rozširovať sféru svojho vplyvu naprieč Londýnom.

Hrať sa bude za dvojčatá Fryeových, Jacoba a Evie, vychovávaných k naledovaniu Kódexu. Jacob, cieľavedomý, horkokrvný a nespútaný vodca gangu podsvetia sa výrazne líši od svojej sestry Evie, majsterky skrývania a manipulácie. Jacob a Evie sa spoločne postavia proti rivalom, plutokratom aj Templárom, aby vyslobodili ľud z chudoby a korupcie a získali späť kontrolu nad Londýnom.

Hra ponúka:

Príbehové RPG, kde sa opäť pustíme do odvekého boja medzi Templármi a Assassínmi.

Najväčší mestský otvorený svet, aký sme mohli dosiaľ v sérii Assassin's Creed vidieť.

Najnižšie spoločenské vrstvy v Londýne vytvorili nový druh rodiny - gangy. Ako Jaco a Evie budete tento svet objavovať.

Postavíte sa rivalom, plutokratom aj Templárom, aby ste vyslobodili ľud z chudoby a korupcie a získali späť kontrolu nad Londýnom.

Nové zbrane - mosadzné boxery, nože kukry, revolvery alebo Assassínska rukavica.

Možnosť viesť gang z podsvetia, ovládať akékoľvek dostupné vozidlo a používať moderné nástroje k vysporiadaniu sa s rozhľahlým Viktoriánskym Londýnom, čo je to, čo robí túto hru výnimočnú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: