PC ANTHEM

Kód: 836129
Neohodnotené
€9,99
Skladom

Oblečte si jeden z bojových superoblekov, vybavte sa dostatkom munície a spoločne s priateľmi odolávajte armádam mimozemských nepriateľov v tomto kooperatívnom akčnom RPG

Detailné informácie

Podrobný popis

Éra hier pre jedného hráča, známych ako single-player, sa postupne končí. Vždy to ale nemusí byť krok späť, ako dokazuje hra Anthem. Máte na výber, či sa rozhodnete plniť vedľajšie úlohy, vďaka ktorým budete získavať potrebné suroviny, alebo sa vydáte cestou hlavnej dejovej línie a postupne budete rozplietať celý príbeh. Či si vyberiete jedno alebo druhé, môžete sa tešiť na úchvatné kooperatívne misie vo svete Anthem, v ktorom na vás a vašich spoluhráčov čaká mnoho rôznorodých nepriateľov. Nad všetkými ale máte jednu obrovskú výhodu v podobe bojového exoskeletónu. Môžete si vybrať zo 4 odlišných bojových oblekov, pričom každý dokáže hráčom ponúknuť niečo iné. Misiu sa odporúča plniť so 4 hráčmi práve tak, aby boli zastúpené všetky superobleky a mohol sa naplno využiť ich potenciál.

Bojový exoskeletón

Asi najvýraznejším prvkom, ktorým sa Anthem odlišuje od konkurenčných titulov, sú bojové superobleky. Na výber máte celkovo 4, pričom každý ponúka odlišné vlastnosti. Najuniverzálnejším zo všetkých je oblek Ranger, ktorý sa dokáže čiastočne prispôsobiť každej situácii. Colossus je druh obleka, v ktorom sa z vás stáva “tank”, znesiete oveľa viac strelných rán a vašou najobľúbenejšou zbraňou je raketomet. Ďalším je Interceptor, ktorý ponúka rýchlosť a obratnosť. Posledným oblekom je Storm, ktorý je ideálny na útok z diaľky.
 
 
 

Spoločne budete nezastaviteľní

V hre sa môžete tešiť na širokú škálu často zložitých úloh. Vývojári preto odporúčajú plniť tieto misie v ideálnom počte 4 hráčov. Pokiaľ si s priateľmi dopredu rozdelíte jednotlivé bojové úlohy a tomu zodpovedajúce superobleky, nemusíte sa väčšej prestrelky obávať a výhra vás určite neminie.
 

Krátky odpočinok

Okrem bojových oblastí budete mať možnosť navštevovať aj divoké mesto Fort Tarsis, kde si môžete oddýchnuť od neustálych bojov a úloh. V tomto meste môžete komunikovať s miestnymi občanmi, ktorí vám môžu napríklad ponúknuť nové vedľajšie úlohy alebo nákup kozmetického vylepšenia pre váš exoskeletón či obľúbenú zbraň. Možno sa vám podarí zjednať lepšiu cenu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie