Marvel Spider-Man Playstation 4

Kód: 835940
Neohodnotené
€69 –16 %
Marvel Spider-Man Playstation 4
€69 –16 % €58
Skladom
Hra je nová, neotváraná, v pôvodnej fólii s trhacím prúžkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kto by nepoznal Spider-Mana, jedného z najobľúbenejších superhrdinov od spoločnosti Marvel? Vychutnajte si celkom nový originálny príbeh, ktorý sa zatiaľ neobjavil v žiadnom z filmových spracovaní. Tentoraz je hlavnou postavou skúsený Peter Parker, ktorý sa už osem rokov prezlieka do kostýmu pavúčieho muža a po nociach bojuje s nebezpečnými zločincami. V hre sa v unikátnych úlohách objavujú aj ďalší známi hrdinovia. Dejiskom tohto dych vyrážajúceho príbehu je do detailu prepracovaný New York, v ktorom rozoznáte ulice plné života i slávne pamiatky. Vezmite spravodlivosť do vlastných rúk v deji bohatom na súboje a akčné momenty.
 
 
Spoločnosti Marvel a Insomniac vytvorili autentický príbeh, ktorý nepoznáte ani z filmového spracovania. Peter Parker v podobe skúseného „pavúčieho muža“ bojuje so zločincami o osud miliónov Newyorčanov. Popritom sa usiluje nájsť rovnováhu vo svojom chaotickom osobnom i pracovnom živote.
 
Peter Parker je skúsený bojovník so zločinom - na bezpečnosť New Yorku dozerá už osem rokov. Túto skutočnosť môžete využiť pri improvizovaných súbojoch plných dynamickej akrobacie a interakcie s prostredím.
 
Dejiskom hry je opäť svetoznámy New York s jeho živými ulicami a ikonickými pamiatkami, vám dobre známymi z trochu inej perspektívy. V rámci akčných súbojov máte možnosť využiť prvky okolitého sveta alebo sa len kochať pohľadmi z vtáčej perspektívy na tie najmenšie detaily mesta.
 
Dôverne známe postavy so série Spider-Man spoznáte v celkom nových úlohách. V tejto hre si na konzole PlayStation si vychutnáte kombináciu dobrodružnej zápletky a akčných súbojov. Na jej výslednej podobe sa podieľalo aj štúdio Insomniac Games, autor edícií Ratchet & Clank alebo Resistance.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry pre Playstation 4
Hmotnosť: 0.17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: