The Sims 4 Bundle: The Sims 4 + Cats & Dogs Playstation 4

Kód: 836049
Neohodnotené
€69 –32 %
The Sims 4 Bundle: The Sims 4 + Cats & Dogs Playstation 4
€69 –32 % €47
Skladom
Hra je nová, neotváraná, v pôvodnej fólii s trhacím prúžkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Balenie obsahuje základnú hru Sims 4 a herné rozšítenie Sims 4: Cats and Dogs.
  • Sims 4: Cats and Dogs:

Vytvorte si svojich miláčikov, pridajte ich do svojich domovov ,aby navždy zmenili život vašich Simíkov. Výkonný nový nástroj Create A Pet vám umožní prispôsobiť mačky a psi, každý s vlastným jedinečným vzhľadom, zreteľným správaním a po prvýkrát aj s oblečením! Títo úžasní, celoživotní spoločníci zmenia život vašich Simíkov novým a špeciálnym spôsobom. Liečte choroby zvierat ako veterinári a spusťte svoju vlastnú kliniku v krásnom pobrežnom meste, kde je toho veľmi veľa, čo váš Simík a jeho miláčikovia môžu objavovať.

Použite výkonný nástroj na vytvorenie domácich miláčikov (mačiek, psov, šteniatok a mačiatok).

Vyberte si z rôznych plemien, dajte im jasné osobnosti a priamo manipulujte s ich funkciami.

Po prvýkrát dokončite ich vzhľad s výraznými oblečeniami a príslušenstvom.

Mačky a psi majú svoje vlastné mysle a vytvárajú špeciálne vzťahy so Simikmi na základe ich každodenných interakcií.

Staňte sa veterinárom a spustite kliniku.

Preskúmajte Brindleton Bay. Objavte pobrežie Brindletonského zálivu, nového sveta, kde vaši Simíkovia a ich miláčikovia môžu žiť a užiť si vonkajšie aktivity.

Prechádzajte sa po majáku alebo navštívte park, aby ste si nastavili prekážkovú dráhu a stretli sa s ostatnými domácimi miláčikmi.

The Sims 4 je dlho očakávaný titul v simulátoroch, v ktorom máte možnosť hrať sa so životom ako nikdy predtým. Vytvárajte nových Simíkov s inteligenciou a emóciami, ktorých akcie sú afektované ich interakciami a emóciami.Užite si úplne nové intuitívne a zábavné nástroje na vytváranie Simíkov. Napriek tomu, že nástroje sú výkonnejšie ako predtým, svojho Simíka vytvoríte bez problémov za malú chvíľku. Premyslený je aj editor budov, vďaka ktorému môžete stavať komplexnejšie stavby a jednoducho redizajnovať aj už úplne vytvorený dom. Nechcete niektorú miestnosť? Jednoducho ju chyťte a celú presuňte!

Ovládajte myseľ, telo aj srdce svojich Simíkov vďaka dynamickej, emóciami nabitej hrateľnosti, a priveďte svoje príbehy k životu!

Noví Simíci - Vytvárajte a ovládajte nových inteligentných Simíkov, ktorí su autentickejší a emocionálne bohatší.

Inteligencia - Vaši Simíci sa budú pohybovať prirodzenejšie ako kedykoľvek predtým, od plnenia viacerých úloh súčasne až po prejavovanie ich emócií počas chodenia. Vyberte osobnosti Vašich Simíkov, ich túžby a preskúmajte hĺbku ich celoživotných cieľov cez myšlienky, sociálne schopnosti, kariéru a spomienky Vašich Simíkov.

Emocionálna hĺbka - Po prvýkrát Simíci cítia a vyjadrujú emócie. Vaši Simíci môžu prežívať množstvo emocionálnych stavov, ktoré sú ovplyvnené aj správaním ostatných Simíkov, akciami, udalosťami, spomienkami, ale dokonca aj ich oblečením a objektmi, ktoré im vyberiete.

Nové kreatívne nástroje - Vytvárajte Simíkov a stavby komplexnejšie, intuitívnejšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým! Máte voľnosť prispôsobiť si svojho Simíka s neuveriteľnou presnosťou. Nenáročne vystavajte dom svojich snov vďaka novému stavebnému módu zameranému priamo na miestnosti.

Živé susedstvo - Vyberte si z brilantného a rozličného susedstva pre svojich Simíkov. Živé vizuálne prvky privádzajú nie len celý domov, ale celé mesto k životu!

Bohaté odmeny - Získavajte nové objekty, outfity a vlastnosti vďaka plneniu udalostí, objavovaniu rôznych objektov a dosahovaním úspechov.

Zdieľajte svoje kreácie - Zdieľajte domácnosti svojich Simíkov s priateľmi a komunitou, alebo si stiahnite rôzne kreácie ostatných pre úplne nový, svieži vzhľad!

Dodatočné parametre

Kategória: Hry pre Playstation 4
Hmotnosť: 0.17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: