Resident Evil 2 Playstation 4

Kód: 836121
Neohodnotené
€39 –51 %
Resident Evil 2 Playstation 4
€39 –51 % €19,30
Skladom
Hra je nová, neotváraná, v pôvodnej fólii s trhacím prúžkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvorcovia hernej série Resident Evil sa rozhodli pripomenúť legendárny diel z roku 1998. Vznikol remake, ktorý hráčom ponúka kombináciu osvedčených old-school prvkov a moderného pojatia hororových hier. Zombies pomaly obklopujú mesto a vy sa, striedavo ako mladý policajt Leon Kennedy alebo mladá vysokoškolská študentka Claire Redfieldová, snažíte celú inváziu prežiť a zistiť, prečo vlastne nastala. To všetko bude prebiehať v niekoľkých krásne spracovaných temných lokáciách, ktoré na každom rohu ukrývajú nepríjemné prekvapenia. Okrem prenikania do zamorených oblastí na vás budú často čakať najrôznejší hádanky, ktoré ľahšie či ťažšie vyriešite pomocou rôznych indícií.
 
Od hry zo série Resident Evil pochopiteľne nemôžete očakávať nič iné ako neobyčajnú zombie strieľačku. Temné zákutia a prepracované zvukové efekty dodávajú hre ešte hrozivejší hororový nádych a pri prechádzaní miestnosťami často tuhne krv v žilách aj nebojácnym hráčom.
 
Hra Resident Evil 2 určite nie je len remasterom pôvodného dielu. Okrem vylepšenia hernej grafiky sa hra zmenila aj z pohľadu herných vlastností, a dokonca aj rozloženie mapy prešlo mnohými úpravami. Príbeh a hlavná zápletka zostali stavebným kameňom hry a môžete sa tešiť na osvedčený a obľúbený hlavný príbeh.
 
Predovšetkým hororové hry sú neslávne známe nedostatkom munície a lekárničiek. Keď však budete prechádzať jednotlivé lokácie a dôkladne skúmať, pravdepodobne nebudete mať núdzu o zmieňované vybavenie.
 
Keďže sa pod tlakom horšie premýšľa, vývojári sa rozhodli niektoré lokácie na hernej mape uzamknúť najrôznejšími hádankami a rébusmi. Je preto dôležité dôkladne si jednotlivá miestnosti poobzerať, pretože niekedy sú indície a ukryté rady jedinou pomôckou vedúcou k rýchlemu a správnemu vyriešeniu aktuálneho rébusu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: