P4S PUTTY SQUAD

Kód: 835768
Neohodnotené
€19,99
Skladom

Spoločne s Putty-m sa v hre budete snažiť zachrániť svojich unesených priateľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Putty Squad dostal kompletné moderné prepracovanie ktoré dodáva hre pohlcujúci herný zážitok. Herne bol jemne doladený, s novými funkciami, ktoré nie sú zahrnuté v pôvodnej hre, dodatky k danej hre budú dostupné zdarma ihneď po vydaní hry.

Predstavujeme Vám  návrat jedného z najobľúbenejších maskotov menom... Putty!

Táto naťahovacia modrá kvapka je pripravená vydať sa na dobrodružstvo vo vysokom rozlíšení ako v oceňovanej videohernej klasike Putty Squad! Rovnako ako predtým hra sleduje príbeh veľmi nepravdepodobného hrdinu Puttyho v old-school plošinovej adventúre, kde musí Putty nájsť svojich unesených priateľov.

Putty má v rukáve hneď niekoľko trikov, vďaka ktorými si dokáže poradiť s nepriateľmi. Prvou je natiahnutie, vďaka ktorému sa dokáže presunúť doľava, doprava, hore a dole a dostať sa tak na miesta pod ním, či získať rôzne predmety. Ďalším šikovným trikom je schopnosť "rozliať" sa - čo Vám nepriatelia môžu urobiť, keď je z vás len kaluž vody na zemi? Ďalej dokáže Putty absorbovať rôzne predmety, aby využiť ich neskôr. Čo sa stane keď nafúknete Puttyho horúcim vzduchom? Vzlietne! Vďaka tomu sa tak môže dostať na miesta, kam by sa bežne nedostal, ak dokáže zadržať dych tak dlho.

Čo môže byť šokujúcejšie než päsť urobená z ... puttyho? No, každopádne, máte ju k dispozícii. Postupom v hre máte možnosť svoje útoky vylepšovať, a tak sa z jednoduchého úderu môže stať hrozivý elektrický útok.

Jeden z najobľúbenejších retro hrdinov je späť!

Kritikmi oceňovaná plošinová adventúra.

Úžasná grafika s podporou 1080p fullHD.

Hrajte tak skvele, ako ste hrali v minulosti, ale s množstvom vylepšení.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: