Outer Worlds Playstation 4

Kód: 836231
Neohodnotené
€59 –44 %
p4s outer worlds e636b205569f7a5d
€59 –44 % €32,89
Skladom
Hra je nová, neotváraná, v pôvodnej fólii s trhacím prúžkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

The Outer Worlds je single playerová fps sci-fi hra od uznávaných tvorcov z Obsidian Entertainment a Private Division. Stratený počas prepravy vo vzdialenej časti galaxie sa prebúdzaš o dvadsať rokov neskôr, aby si sa ocitol presne uprostred hlbokej konšpirácie, ktorá hrozí zničiť celú kolóniu Halcyon.

Preskúmaj neprebádané zákutia vesmíruTvojou úlohou je preskúmať tie najvzdialenejšie kúty vesmíru, stretnúť sa s rozličnými frakciami a predovšetkým zistiť, čo si zač a kam až si ochotný zájsť, aby si sprisahaniu prišiel na kĺb. Vo svete korporačných hier si neznáma premenná.


Herný obsah: 
Hráčom ovplyvňované príbehové RPG: Stavebné dizajnérske kamene Obsidianu sú späť a teda to, ako k svetu The Outer Worlds pristúpiš, je len na tebe. Tvoje voľby nebudú mať vplyv len na to, akým smerom sa bude príbeh uberať, ale aj na príbehy tvojich spoločníkov, herných koncov a trebárs aj toho, ako tvoja postava bude nakoniec vyzerať. 
Nie si v niečom zrovna dobrý? Hra ti môže poskytnúť zaujímavý debuff, ale zároveň získaš aj perk, aby si sa mohol zlepšovať. To ti pomôže nielen v prieskume Halcyonu, ale aj k premýšľaniu o hre ako celku.
Veď svojich druhov k víťazstvu: Počas tvojho putovania sa stretneš s postavami, ktoré sa k tebe a tvojej posádke budú chcieť pridať. Každá z nich neskôr bude disponovať rozličnými schopnosťami a tiež možnosťami absolvovať unikátny misie. Je len na tebe či im pomôžeš s ich trápeniami, alebo si pôjdeš svojou cestou.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: