Mortal Kombat XL Playstation 4

Kód: 835133
Neohodnotené
€45 –49 %
P4S MORTAL KOMBAT XL
€45 –49 % €23
Skladom
Hra je nová, neotváraná, v pôvodnej fólii s trhacím prúžkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mortal Kombat XL je rozšírená verzia najnovšieho dielu legendárnej série Mortal Kombat, ktorá posúva túto klasiku na celkom novú úroveň. Hra je vlastne kombináciou filmovej prezentácie s úplne novou hrateľnosťou. Prináša tú najbrutálnejšiu show, ktorá bola doposiaľ predstavená, pričom ponúka nový plne prepojený zážitok, ktorý vás vtrhne do nonstop online meraní síl, kde je každý súboj dôležitý v globálnom boji o dominanciu. Vstúpte do originálneho príbehu, ktorý vám predstaví nie len najkultovejšie postavy vrátane Scorpiona alebo Sub-Zera, ale prinesie aj nových vyzývateľov, ktorí predstavia sily v nikdy nekončiacom boji dobra a zla. Súboje sa tak stávajú nezabudnuteľným zážitkom na ktorého konci vás napadne jedna jediná otázka: "Kto ešte?"

Hra ponúka:

  • Zoznam postáv obsahuje klasické postavy ako sú Scorpion, Sub-Zero, Raiden a Kano, rovnako ako nové postavy, ako je napríklad Cassie Cage, Kotal Kahn, Ferra-Torr a D'Vorah.
  • Mortal Kombat X ponúka tri rôzne variácie pre jednotlivé postavy, z ktorých má každý svoj vlastný štýl, špeciálne pohyby, schopnosti a stratégie. Variácia, ktorú si zvolíte ovplyvňuje štýl, špeciálne pohyby, schopnosti a celkovú stratégiu.
  • Hlboký príbehový režim pokračuje až 25 rokov po udalostiach z hry Mortal Kombat a rozvíja temný príbeh, pričom predstavuje nové postavy ako je napríklad Cassie Cage - dcéra Johnnyho Cage-a a Sonyi Blade.
  • Hra predstavuje ďalší vývojový stupeň bojoviek s návratom funkcie X-Ray a ukončovacích pohybov, ktoré prezentujú brutálne súboje ako nikdy predtým s vylepšenou grafikou a animáciami.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: