P4S MORTAL KOMBAT XL

Kód: 835133
Neohodnotené
€22,99
Skladom

Mortal Kombat XL je rozšírená verzia najnovšieho dielu legendárnej série Mortal Kombat, ktorá posúva túto klasiku na celkom novú úroveň. Hra je vlastne kombináciou filmovej prezentácie s úplne novou hrateľnosťou. Prináša tú najbrutálnejšiu show, ktorá bola doposiaľ predstavená, pričom ponúka nový plne prepojený zážitok, ktorý vás vtrhne do nonstop online meraní síl, kde je každý súboj dôležitý v globálnom boji o dominanciu. Vstúpte do originálneho príbehu, ktorý vám predstaví nie len najkultovejšie postavy vrátane Scorpiona alebo Sub-Zera, ale prinesie aj nových vyzývateľov, ktorí predstavia sily v nikdy nekončiacom boji dobra a zla. Súboje sa tak stávajú nezabudnuteľným zážitkom na ktorého konci vás napadne jedna jediná otázka: "Kto ešte?"

Detailné informácie

Podrobný popis

Hra ponúka:

  • Zoznam postáv obsahuje klasické postavy ako sú Scorpion, Sub-Zero, Raiden a Kano, rovnako ako nové postavy, ako je napríklad Cassie Cage, Kotal Kahn, Ferra-Torr a D'Vorah.
  • Mortal Kombat X ponúka tri rôzne variácie pre jednotlivé postavy, z ktorých má každý svoj vlastný štýl, špeciálne pohyby, schopnosti a stratégie. Variácia, ktorú si zvolíte ovplyvňuje štýl, špeciálne pohyby, schopnosti a celkovú stratégiu.
  • Hlboký príbehový režim pokračuje až 25 rokov po udalostiach z hry Mortal Kombat a rozvíja temný príbeh, pričom predstavuje nové postavy ako je napríklad Cassie Cage - dcéra Johnnyho Cage-a a Sonyi Blade.
  • Hra predstavuje ďalší vývojový stupeň bojoviek s návratom funkcie X-Ray a ukončovacích pohybov, ktoré prezentujú brutálne súboje ako nikdy predtým s vylepšenou grafikou a animáciami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: