P4S LEGO MARVEL AVENGERS

Kód: 835098
Neohodnotené
€19,99
Skladom

LEGO Marvel Avengers nadväzuje na filmový hit Avengers: Age of Ultron. Najväčší hrdinovia sveta Iron Man, Kapitán Amerika, Thor, Neuveriteľný Hulk, Black Widow a Hawkeye. V stávke je osud celej planéty. Povstane zlovoľný Ultron a iba hrdinovia Avengers mu môžu zabrániť v uskutočnení diabolských plánov. Nové krehké spojenectvá a nečakané zvraty sú zárukou vzrušujúceho a jedinečného akčného dobrodružstva globálnych rozmerov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hra ponúka:

V stávke je osud celej planéty. Povstane zlovoľný Ultron a iba hrdinovia Avenger mu môžu zabrániť v uskutočnení diabolských plánov. Nové krehké spojenectvá a nečakané zvraty sú zárukou vzrušujúceho a jedinečného akčného dobrodružstva pre každého. Budete hrať ako najsilnejší Super Hrdinovia s cieľom zachrániť ľudstvo.

Ako je u LEGO hier dobrým zvykom, tak vás opäť zavedie na plno známych miest z filmov. Filmové bitky si tak môžete užiť na vlastnej koži vo vtipnom LEGO spracovaní. A to vrátane slávnej Bitky o New York z prvého dielu Avengers.

Hra umožňuje odomknúť viac než 100 postáv. Stretnete sa tu napríklad s Hulkom, Iron Manom, Kapitánom Amerika, Thorom a ďalšími.

Otvorený herný svet - Preskúmajte každý kút, zbierajte zlaté tehličky, šróby a odomykajte ďalšie charaktery.

Nové a rozšírené spôsoby boja a schopnosti.

Zažite senzačnú akciu z filmov Avengers - Prežite znovu kľúčové momenty, tentokrát v podobe kockového sveta s "LEGO humorom".

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: