Far Cry 3 Classic Edition Playstation 4

Kód: 835901
Neohodnotené
€30 –48 %
Far Cry 3 Classic Edition Playstation 4
€30 –48 % €15,70
Skladom
Hra je nová, neotváraná, v pôvodnej fólii s trhacím prúžkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ďaleko za bránami civilizácie existuje ostrov, v ktorom vládne bezprávie a násilie. Kde tvoj jediný únik je cez drogy a hlaveň zbrane. Práve tu nájdeš civilizáciu, ktorá zabudla, čo je dobré a čo zlé a kde si musíš osvojiť princípy násilia, aby si prežil.

Classic Edition hry Far Cry 3 prináša všetky radosti aj strasti Rookových ostrovov na novú generáciu konzol. Objav krvavé tajomstvá a presuň boj na front tvojho nepriateľa. Oklami veľa nezmieriteľných obyvateľov miestneho súostrovia a zachráň svojich priateľov. Dávaj si však pozor na zradnú krásu tunajšieho tropického ostrova - na únik z jeho zovretia budeš potrebovať viac, než len šťastie.

  • Vylepšená grafika a hrateľnosť - Far Cry 3 Classic Edition bola vylepšená pre plynulé hranie na moderných platformách, takže fanúšikom aj nováčikom prinesie najlepší možný zážitok.
  • Odhal zapamätateľný príbeh - Stretni sa s rozličnými postavami, vrátane jedného z najznámejších záporákov v histórii série - démonickým Vaasom Montenegrom.
  • Ostrov len pre teba - Preskúmaj ostrov plný nádherných scenérií as množstvom aktivít - od vrcholkov hôr až po bažinaté nížiny a piesočné pláže.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Hry
Hmotnosť: 0.17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: