P4S DARK SOULS III

Kód: 835264
Neohodnotené
€17,99
Skladom

Hra DARK SOULS III, ktorá vznikla v dielni slávneho japonského štúdia FromSoftware pod taktovkou Hidetaky Miyazakiho, je záverečnou kapitolou slávnej série DARK SOULS, ktorá je charakteristická svojím súbojovým systémom využívajúcim sečné zbrane aj mágiu a nesmierne zábavnými prvkami žánru akčných RPG.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hra DARK SOULS III, ktorá vznikla v dielni slávneho japonského štúdia FromSoftware pod taktovkou Hidetaky Miyazakiho, je záverečnou kapitolou slávnej série DARK SOULS, ktorá je charakteristická svojím súbojovým systémom využívajúcim sečné zbrane aj mágiu a nesmierne zábavnými prvkami žánru akčných RPG. V snahe nájsť spôsob, ako prežiť blížiace sa apokalypsu, budú hráči preskúmavať veľké množstvo rozmanitých lokácií vo vzájomne prepojenom RPG svete.


Akonáhle všetky ohňa vyhasnú a svet sa premení na pustatinu posiatu ruinami, prichádza štúdio FROMSOFTWARE na čele s výkonným riaditeľom v mene Hidetaka Miyazaki s pokračovaním známej známe a žánrovo určujúci série Dark Souls. Prichádza Dark Souls III. Čaká Vás temné a pochmúrne dobrodružstvo zasadené do rozsiahleho pokriveného sveta plného príšer, zákerných pascí a skrytých tajomstiev.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: