Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Tom Clancy´s Ghost Recon BREAKPOINT

Dátum vydania 4. októbra 2019

 
skladom
52,99
 
skladom
54,99
 
skladom
54,99
 
skladom
88,99
 
skladom
88,99

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint, ktorú snáď netreba ani predstavovať, v skratke je to online taktická strieľačka, ktorú vyvinula Ubisoft Paris a vydala Ubisoft. Údajne by Breakpoint mal vísť na celom svete 4. októbra 2019, klasicky pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Breakpoint je jedenásta v rebríčku Ghost Recon Toma Clancyho a je rozprávkovým pokračovaním Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands.Hra sa odohráva v prostredí otvoreného sveta s názvom Auroa, fiktívny ostrov v Tichom oceáne. Hráč preberá úlohu Nomada, špeciálnej jednotky operatívnej poslanej na ostrov, aby preskúmala sériu nepokojov, na ktorých sa podieľal vojenský dodávateľ Skell Technology založený na spoločnosti Auroa.

Člen Delta Company, prvého práporu, 5. skupiny špeciálnych síl, známej tiež ako "Ghosts", fiktívnej elitnej špeciálnej operačnej jednotky armády Spojených štátov v rámci spoločného velenia špeciálnych operácií. Herný svet, Auroa, je prostredie s otvoreným svetom, ktoré sa vyznačuje množstvom krajiniek, ktoré sa dajú využiť na taktické výhody. Napríklad hráči môžu skĺznuť po skalnatom teréne a používať bahno na maskovanie. Podľa Ubisoftu je Auroa väčšia ako herný svet, ktorý sa objavuje vo Wildlands, čo je poteší nejedného hráča. Hráči majú rôzne spôsoby, ako naprieč otvoreným svetom ovládať rôzne letecké, pozemné a námorné vozidlá.Po úspechu Wildlands sa vývojový tím rozšíril na viac ako tisíc ľudí. Tím tiež počúval spätnú väzbu hráčov od Wildlands a predstavil množstvo zmien, ktoré hráči požadovali, ako napríklad zvýšený dôraz na realizmus a lepšiu kontrolu nad vozidlom. Hra predpoklad, že Ghosts sú lovení a sami na ostrove, spôsobil, že Ubisoft odstránil spoločníkov z hry. Podľa producenta Nouredine Abboud, Jon Bernthal bol najatý na hlas a poskytol zachytenie pohybu pre herného antagonistu, pretože tím cítil, že má potenciál byť charizmatickým zločincom a účinným protivníkom pre Ghosts. Názov hry, Breakpoint, odráža príbeh hry, v ktorom sú Ghosts na misii, ktorá je na pokraji zlyhania. Emil Daubon, spisovateľ hry, dodal, že príbeh bude skúmať témy „bolesti, traumy, bratstva a duševného vyčerpania“. Čo to pre nás znamená?

Určite sa môžme tešiť na daľší skvelí dej a to v priamom pokračovaní wildlands už pod iným titulom, avšak lepším. To však posúdime v deň vydania k zatiaľ známemu 4. októbru 2019.