Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Call of Duty Modern Warfare


Hra vyjde 25. októbra na PC, Xbox One a PS4
Call of Duty: Modern Warfare Activision pridal viac detailov k novému Call of Duty: Modern Warfare.Údajne bude obsahovať nový engine. Zatiaľ nie je určité, či použiju zlepšený starý engine alebo prídu s niečím novým ,avšak potvrdzujú, že fotorealistický zážitok nebude chýbať.
Engine totiž dostane na fyzike postavený systém materiálov, s tým súvisiacu photogrammertriu, nový hybridný streaming textúr, volumetrické svetlá vo svete. Chýbať nebude 4K HDR podpora, directx Raytracing (PC), ako aj nový systém geometrie na GPU. Technické investície dopĺňa nový animačný systém, nový systém zvukov pre Dolby Atmos na podporovaných platformách (PC, Xbox One) spolu s novými zvukovými simulačnými efektmi. 
Čo sa týka samotnej hrateľnosti, hra nás v kampani vtiahne do moderných konfliktov s terorizmom.

Čo je ale isté, že season pass nebude, podobne ako sa zachoval EAsports, prichádza aj Activision s touto taktikou, na oplátku môžme čakať viac máp zdarma. 

Čo ostáva otázne? a čo je pre niektorých veľký kick, pre niektorých odvážny krok? Crossplay, samozrejme nieje to nič nové, predsa viacero vývojarov skúsilo, či ostalo pri crossplay režime. To čo ale bude rozhodne výzva je hrať proti PC playerom na konzolovej platforme teda s ovládačom. Rozhodne sme všetci zvedavý ako sa táto záležitosť vyvinie.